John deere Türkiyeden çekiliyor mu

Bende iskendere katılıyorum. Abim de var 5085m abi 1 kmden onun geldiğini anlıyorum. Ha içerde zerre ses yok ama o har har çalışması yok mu. 6 silindirli mübarek. Tarlada yük binince kesiyor biraz ama stabil yada düşük devirde dışarı çok ses veriyor.

• Beğen
Tepkiler: Batuhan7066
Bende iskendere katılıyorum. Abim de var 5085m abi 1 kmden onun geldiğini anlıyorum. Ha içerde zerre ses yok ama o har har çalışması yok mu. 6 silindirli mübarek. Tarlada yük binince kesiyor biraz ama stabil yada düşük devirde dışarı çok ses veriyor.
Aynen Ersan.kullanışlık olarak çok ideal makina.arkadasımdada 5095 var içeriden almıyor dediğin gibi ama dışarıdan hoşnut bir ses vermiyor.
Horrrr diye ses çıkarıyor yolda giderken bazen camı açardım sesi dinlemek için
Çok horrluyor kardesim malesef :)6330 la 6420de surum yaparken bende kelebek camını açıp dinliyorum onların sesi keyif veren turden ve sadece surumdeyken çıkıyor

Aynen Ersan.kullanışlık olarak çok ideal makina.arkadasımdada 5095 var içeriden almıyor dediğin gibi ama dışarıdan hoşnut bir ses vermiyor.

Çok horrluyor kardesim malesef :)6330 la 6420de surum yaparken bende kelebek camını açıp dinliyorum onların sesi keyif veren turden ve sadece surumdeyken çıkıyor
Alman larından çok iyi ses çıkıyor 5820 dende süper ses çıkıyor ama 5m kötü horrr horrr diye ses veriyor

6000 serisinin sağ kelebegi acip ses dinlemeyen ses dinledim demesin

Abi jd dünya pazar lideri isterse dünya da bu pazarı batırır sallar ağaç gibi bunu yapacak tek firma jd ürün gamı çok geniş ve parana göre modeli çok hindistan alman arada dağlar var her kesime hitab eder içinden geçer pazarın o kadar diyim.

Abi jd dünya pazar lideri isterse dünya da bu pazarı batırır sallar ağaç gibi bunu yapacak tek firma jd ürün gamı çok geniş ve parana göre modeli çok hindistan alman arada dağlar var her kesime hitab eder içinden geçer pazarın o kadar diyim.
Marka olarak vs liderdir de. Ciro olarak degil bence bi yazi okumustum yillik ciro bazinda net kar diye orada 2 demiydi 3 demiydi neydi

Musti06 nın yazdıgına istinaden söyledim zira cirosunu hiç merak edip araştırmadım
Ciro 37 milyar net kazanç 3.5 milyar.
Buna mukabil cnh grubunun net kazancı 255 milyon dolar agconun ise 611 milyon dolar. 2si toplanınca 3te 1 oranına denk geliyor. Diğer markalarıda işin içine katarsak Jd tek başına pazarın yüzde ellisine sahip.

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Bugün burdaki bayi ile niraz muhabbet ettik. Onlar işi daha büyütmeye çalışıyolar yeni ofisfalan yapıyoar. Satışlarda e serisinde bi azalma varmış malum ek vergi gelince fiyatlar çok yükseldi. M serisini iyi satıyoruz dedi. Birde john deere nin Türkiye deki traktör firmalarının biriyle anlaştığı, satın alacağı hatta anlaşmanın yakın olduğunu, 50-75 hp aralığını burda üretebileceğini söyledi. Olmazsa almanyadaki fabrikada montajlayıp buraya satacaklarını söyledi. Ne kadar doğrudur artık bilmiyorum