Zetor 8441 - John Deere 5725 Nadas Test :) :)

Şimdi Taner abiyle konuştum yine Caseyle senin için kısa bir video çekecez. :) :) :)

Caseyle sırtıma çıkacak iddia ediyor Taner abi.. :) :) :)

4 - 11 e 4 - 14

Şartlar eşit sayılır..

taner abi senin zetoru gözüne kestirmiş anlasılann yıyecek o zetoruu :) hadı bakalımm beklıyoruz esıt gucte olmasada güzel paylasım olurr ama ıyıde bır kameraman bulunn guzel vıdyo olsunn

Zetor bu ülkeye zor girer , ayrıca zetorcular sanki fendt leri var gibi davranmasınlar içine aldığı sesi çakma kabinli traktörler almıyor ve 2017 modelinde bile 135 mf gibi stop çubuğu var Demir kalitesini bilmem ama malzeme kalitesi de erkuntun falan yanından geçemez belki iyi yönü kışın kaloriferleri çok ısıtır [emoji1]

Simdi osman abinin 90ni bizzat kullandim ve burayada videosunu attim videoda kabin icine ses aldigini soyledim ama cok rahatsiz edici degil.arkadasimin 2012 90luxude kullandim zetordan fazla ses aliyor ki birde cok sessiz bir motor sesi olmasina ragmen.zetor o egzosdan cikan sesi azaltsin kabin oyle ses almaz ama nedense sesi cok tok ve gur.Ayrica simdiki erkuntlarda var mi bilmiyorum ama o iceri aldigi bir uğultu var ki resmen bas agrisi yapiyor sersem ediyor adami.Şu stop çubuğuna niye bu kadar takiliyorsunuz.Bunun ne alakasi var motorun yapisiyla 2017 siyle.benim samede stoplu digerleri marstan stop noldu cekisi mi dustu cazibesi mi azaldi.Hala tarlada yaptigi isi yakiti dusunmek yerine stop cubuguna bakiyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU