MF 5445 HAKKINDA DUSUNCELER

Bizde 4 ay önce 5440 modeli aldık kullandığımız kadarıyla gayet memnunuz kullanımı rahat konforlu 5li 14inç turan otomatik pulluk kullanıyoruz 2c ile 5km ile gayet rahat sürüm yapıyoruz tek sıkıntısı manevra onuda bayide biraz daha açılacak

• Beğen
Tepkiler: reis40
Hayırlı olsun. Gidip de 0 yerli traktör almaktansa 3 bin saatte Massey almak bence çok daha mantıklı. Bu sene köyde 8195 hattat A110 valtra a95 3 traktör de daha 1500 saate gelmeden 4 bin masraf açtılar vites dişlisi kirmislar. İthal traktör iyidir saatine aldırmayın derim.

• Beğen
Tepkiler: reis40
Hayırlısı olsun güle güle kullanın.iyi seçim yapmissiniz massey iyi marka sağlam biraz fiyat farkı vardır ama oda kalitesi sağlamlığı.satarkende değer kaybetmez.kolay kolay sorun cikartmaz.bizde 2016da 5430 aldık ondan once 265 vardı 25yıl kullandık sapa sağlam motor bile yatırmadık.

5445 lerde kronik bir sorun var şöyle diyebilirim şanzımanda bir pul kırıyo yaklaşık çapı 8 cm civarında bir pul traktör vitesleri sert atıyo değişimi 3000 tl civarında. Yeni pul daha mukavemetli olduğunu düşünüyorum. Civarımda bunu değiştiren çok oldu tabi bu kronik sorunu servis kabul etmiyo [emoji1] . Neyse değiştirenlerde şuan bi sıkıntı yok sizin traktörde de değişmiş ise sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN
4 yıl boyunca öyle bir sorunla karşılaşmadık, mekik hassasiyet kadranından memnun değildim ama. Ön çamurlukları sonradan takmışlar sanırım, ilk sene ikisi de kırıldı sarsıntıdan. Ek parça kaynatıp halletmiştik. Manifoltla kaborta arasındaki muhafaza sacı civata yerlerinden kırılmıştı onu da kaynatıp çözdük. Tüm sorunlar bu kadardı...

• Beğen
Tepkiler: ylcnkayaa