New Holland TD110D İçin Pazarlık Bitti Alıyoruz. Lastik Seçimi Konusunda Yardım??

Cevap: New Holland TD110D İçin Pazarlık Bitti Alıyoruz. Lastik Seçimi Konusunda Yardı

Tabanı genişletmeyi düşünmüyorum. Kendi aracim da 225 tabanı 245 yapinca hem çekişte azalma oldu hem yakıt artti ki aracim 180 PS.
Birde birşey soracagim. Bayi bana en full olanı dedi liste fiyatı 134 bin dedi siteden baktığımda full olanı en yüksek fiyat 157 bin. Ne farkı var bilginiz var mı bu konuda?
http://www.newholland.com.tr/fiyat_listesi_traktor.aspx

FL yazanlar ön kepçeli oluyor.Ufak lastik motoru yormaz daha memnun kalacağınızı düşünüyorum hayırlı olsun..

Cevap: New Holland TD110D İçin Pazarlık Bitti Alıyoruz. Lastik Seçimi Konusunda Yardı

Tabanı genişletmeyi düşünmüyorum. Kendi aracim da 225 tabanı 245 yapinca hem çekişte azalma oldu hem yakıt artti ki aracim 180 PS.
Birde birşey soracagim. Bayi bana en full olanı dedi liste fiyatı 134 bin dedi siteden baktığımda full olanı en yüksek fiyat 157 bin. Ne farkı var bilginiz var mı bu konuda?
http://www.newholland.com.tr/fiyat_listesi_traktor.aspx
Traktörü otomobil ile kıyas yapmak doğru değil. Otomobilin arkasına bişey bağlayıp çekmiyorsun, asfaltta kendini götürüyor sadece. Eğer ki ralli pistinde yarış yapacak olsan motor 4000-6000 devir bandında olacaktı,180 hp aracına 245 tabanlı lastik çok gelmezdi, ama normal kullanımda aşırı yol tutuşu gerekmediği icin 245 tabanlı lastik yakıtı arttırmış, ortalama devirlerde performans kaybı hissettirmiş.
Td110 dan beklentin çok değilse, 4 lü 14 pulluk, 9 lu çizeli ortalama derinlikte kullanıp, olabildiğince hızlı viteste gidebilmek ise 420\85R34 yeter.

Mf yi kaç bin saydı bayi
MF yi 30 bine saydı hocam.
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.
Sagolun. Daha iyisi sizin olsun.
Hayırlısı olsun gule gule kullanın Td 110 ve jx110 lar için en guzelli 38 jant.hem yere tam temas hemde gorsellik olarak en yakışanı

Evet görsellik olarak gerçekten güzel duruyor. Büyük ihtimal de 38 jant olacak. Birde 38 jantla Michelin lastik geliyor ve fiyat farkı da yok. Ama ikinci el lere baktım geneli 34 jant nedense.

MF yi 30 bine saydı hocam.

Sagolun. Daha iyisi sizin olsun.

Evet görsellik olarak gerçekten güzel duruyor. Büyük ihtimal de 38 jant olacak. Birde 38 jantla Michelin lastik geliyor ve fiyat farkı da yok. Ama ikinci el lere baktım geneli 34 jant nedense.

İyi saymışlar tekrar tekrar hayırlı olsun Allah'ım utandırmasın.

Hayirli olsun
Lastik konusunu gorunce yazmadan edemedim.
Ben de 100 luk modeli michelin lastikli 34 jant var.
110Lukta kullandim ama 38 jant 34 jant ile farki capdir.
Genislik arttigindan cekis dusecek.
Genelde 7 8 km uzeri isler yapiyorsaniz 38 jant cap genisliginden yakit tasarrufu saglarsiniz. Sayet agir isler yapiyorum arazide guce ve torka ihtiyacim var dersen 34 jant kesinlikle

• Beğen
Tepkiler: murat121

Hayirli olsun
Lastik konusunu gorunce yazmadan edemedim.
Ben de 100 luk modeli michelin lastikli 34 jant var.
110Lukta kullandim ama 38 jant 34 jant ile farki capdir.
Genislik arttigindan cekis dusecek.
Genelde 7 8 km uzeri isler yapiyorsaniz 38 jant cap genisliginden yakit tasarrufu saglarsiniz. Sayet agir isler yapiyorum arazide guce ve torka ihtiyacim var dersen 34 jant kesinlikle

4 lü 16 inç pulluk takacagiz.

Arkadaşlar yorumlar için herkese teşekkürler. 38 jant balon lastik te karar kıldık. Allah utandirmasin diyelim.

Beyler 4 lü 16 inç pulluk mu yoksa 5/14 pulluk mu. Arazi biraz engebeli 4/16 kullansak yakıt artış gösterir mi sizce??

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan bende allah nasip ederse case jx masxpro 100 lük düşünüyorum full modelini miclein lastikli bakalım hayrılısı

Kardeşim biz bayi ile 110 bin liraya anlaştık full modeline casenin. new holland ise 115 bin lira dedi blu master 100 lüğüne ben kararımı caseden yana seçtim hoşuma gitti case .

Verilen fiyatlar yüksek bana 100 lük case için 105 nh td 100 bluemaster için 110 bin fiyat verdiler ben nh tercih ettim. Sen bence sıkı pazarlık yap biraz daha. Hatta case ile sıkı pazarlığa otursaydım 1500-2000 daha inerdi.