Naylon bez yassi hortum

Videolarda gordum salma sulama yapmak icin 4" bu naylon yada bez borulara ihtiyacim var internette sadece bi sitede buldum fakat fiyati normal borulara gore cok pahali sonucta cok uzun ömürlu degil benim bahsettiğim ince seffaf olanlar fiyati nedir bilen varmi. Bununla işcilik daha kolay olacagi icin duşunuyorum

Bez videosunu link yok ama gordum birinde.yangin hortumlari var onlarda basinca dayanikli ve saglam oldugu icin acayip pahali ama google yazarsan cikiyo gorsellerde 100 m sarili sekilde satiliyo genelde ankarada bi firma ismi var telefonunu bulamadim izmirde genelde ureten fabrikalar var internette m fiyati 8 tl falan o zamanda normal boru alip yillarca kullanmak varken neden naylon boru alayim diyorum pvc yassi hortum diye geciyo 4 lira olanda var ama anlamadim satan yer bilsek soracam ama yok zaten heryerdede olmaz

aldığın ürün ipli pvc mi yoksa direk örme naylonmu eğer örme naylonsa ucuz değil çünkü bunlar uzun ömürlü değil sonuçta ama sulama işi boruya göre çok kolay esnek olması büyük avantaj

Videolarda gordum salma sulama yapmak icin 4" bu naylon yada bez borulara ihtiyacim var internette sadece bi sitede buldum fakat fiyati normal borulara gore cok pahali sonucta cok uzun ömürlu degil benim bahsettiğim ince seffaf olanlar fiyati nedir bilen varmi. Bununla işcilik daha kolay olacagi icin duşunuyorum
20170702_091412.jpg20170702_091352.jpg20170702_091401.jpg20170702_092301.jpg

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca

Fiskiye mi bağladınız bağlantıyı nasil yaptıniz.hortumun fiyatı ne?
Hortumu geçen sene metresini 2 tl den almıştım salma su için kullanıyordum
5.5 bg genpower dizel pompam var
2 tane bereket 3 modeli tabanca taktım az geldi 4 e çıkardım şimdi 6 tabancaya çıkaracagım jat toplam 100 mt

• Beğen
Tepkiler: salih47