Gubre Cinsi

Reçete ile satılan % 26 Amonyum Nitrat ı eskiden attığınız gibi atarsınız, Eğer Üre %46 kullanacaaanız 2 defada 15 er günlük ara 10 kg/da. atabilirsiniz, AS % 21 i geç kalmadan atmanız gerekli, onu başka gübre kullanmadıysanız dekara 30-40 kg atmanız gerekli, Gübretaş Nitro Power % 33 dekara 20-22 kg attım arpalara,

Tek seferlik ben yurtdisindayim su an gubre alip yegenlere attiracagim dinar da hangisini alalim 150 donum arpa 125 donum bugday var

En güzeli toprak analizi diyecem de; olmadığına göre ya Üre alıp 2 defa atıcaksın çok geç kalmadan, yada Üre ve AS bileşeni olan Gübretaş Nitro Power i atarsın tek seferde, Nitran bitkinin bünyesine hızlı bir şekilde geçer, benim yazdıklarım Nitrat a göre 15-20 gün gibi geç tesir eder. O zaman tek seçenek Nitro Power 33 kalıyor. tonu 1080 den aldım en son. TKK den.

En güzeli toprak analizi diyecem de; olmadığına göre ya Üre alıp 2 defa atıcaksın çok geç kalmadan, yada Üre ve AS bileşeni olan Gübretaş Nitro Power i atarsın tek seferde, Nitran bitkinin bünyesine hızlı bir şekilde geçer, benim yazdıklarım Nitrat a göre 15-20 gün gibi geç tesir eder. O zaman tek seçenek Nitro Power 33 kalıyor. tonu 1080 den aldım en son. TKK den.
Sagol hemserim pankobirlik ve tkk ya mail atip fiat istedim