Pompa avans ayarının faydası olur mu?

6d3d62b5737f76076299d8acbb254e62.jpg
.

Biz de 75 c aldık yok başında ikinci el 2015 model 350 saatte daha öyle uzun boylu deneme şansım olmadı ama rampada bayılma sıkıntısı var onu da daha 500 saati geçmemesine veroyorum. Ciddi bir sorun değildir tarlada iş yaparken bayilmiyorsa . Bayılma sebebi traktörün hızı da olabilir fazla sürat rampada ister istemez bayiyor motoru

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
6d3d62b5737f76076299d8acbb254e62.jpg
.

Biz de 75 c aldık yok başında ikinci el 2015 model 350 saatte daha öyle uzun boylu deneme şansım olmadı ama rampada bayılma sıkıntısı var onu da daha 500 saati geçmemesine veroyorum. Ciddi bir sorun değildir tarlada iş yaparken bayilmiyorsa . Bayılma sebebi traktörün hızı da olabilir fazla sürat rampada ister istemez bayiyor motoru
Öncelikle hayırlı olsun diyeyim abi o zaman bu serilerde azda olsa var ben yine de bi servise göstericem sonrada biraz saat yapmasını beklicem belki pompa da sıkıntı vardır

Öncelikle hayırlı olsun diyeyim abi o zaman bu serilerde azda olsa var ben yine de bi servise göstericem sonrada biraz saat yapmasını beklicem belki pompa da sıkıntı vardır
Bana kalırsa eğer tarlada boğulma yapmiyorsa sıkıntı yapma kendine 3. Ve 4. Vites arası açıklık fazla ve traktör hızlı olduğundan yapıyor. Bende MF 265s ver bucuklu eğer buçuk olmasın motor bayılıyor buçuğa taktigimda hiç bir sıkıntı problem olmuyor

Takviye 4 genelde yerine göre seri 1

Maşallah performans iyi bunlarda vites aralığı geniş ve arkalar cerli olmadığı için bayılma yapıyor. Ben diğerine alıştım 1. Viteste 2 yüklü römorkla rampada diktim. :) Arkadaşlar yazmış işinin ehli pompacıya önce sor traktör saati düşük sonradan turbo takılan traktörler gibi ufak/tefek sorunlar çıkartırmı.

• Beğen
Tepkiler: Enessev1m