ERKUNT TRAKTÖR KONYA TARIM FUARI...!

Erkunt Traktör Konya Tarım fuarında, küçük süprizlerle karşımızda.

1- Büyük segment modellerde Lassa lastik seçeneği.
2- Bereket 60E serisi yeni model
3- Fiyat listesinde indirim
4- ++Fuar indirimi artı traktör alanlara bakım paketi hediyesi.

Ekonomik Seferberliğe Erkunt'tan Tam Destek videoyu izleyin.

[video=youtube;QWpJvASI-ko]https://www.youtube.com/watch?v=QWpJvASI-ko[/video]

17424966_1624837317544247_3792046229867632369_n.jpg

Erkunt traktor icin hayirli.olsun.
halatli ileri geri mekik kollu modeller uretime baslanmadi daha ercan bey
Fiyatlar ne durumda indirimli hali ile

Teşekkürler biraderim :)
E serileri üretime başladı ve de 24+24 vites seçeneği de geldi...
ZF serisi geçen yıldan vardı zaten
Liste de 3+5 bin gibi indirim ve yukarda yazdıklarım var.

Bu gün bu erkunta bir haller oldu..
Konuşacak hal kalmadı bizde.
Şimdi ağlayacam......
Bayi fabrika hep seferber olmuş.. ağlattı bizleri.....

:)

Bu crd olan mekatronik mi

Mekanik CRD serisi bu MT olsa kaputta MT logosu da olur.

• Beğen
Tepkiler: şerefli1

Yeni mekanik hi lo sistemini eski modellerede takabilir miyiz olursa hemen yaptıralım
Her şeye karışmış gibi olmayım ama. Sonradan yapılan hiç bişeyi desdeklemiyorum. Ben eski erkunta 7 bin lira para harcadım pişman oldum. O zamanda söylemesi ayıp param da çoktu ama kalktım öyle bir iş tuttum keşke o zaman alır almaz geri verip 80.4 alaydım...
Bu tecrübemle yorum yaptım tercih sizin...
Not ... intercoller lda falan taktırdığımda 90 100 110 lar daha çıkmamıştı. Sır gibi saklamışlardı..
3 4 ay sonra çıktı. Erkunt bayiside yeni el değiştirmişti bana telefon etti 15 bin aşağıya verecekti. 7 bin lira 80 liğe harcadığım için almamıştım. Pişman oldum...
Tavsiyem 7 bin 8 bin liraa eskşye harcayacağına 150 ye yeni al ...

Her şeye karışmış gibi olmayım ama. Sonradan yapılan hiç bişeyi desdeklemiyorum. Ben eski erkunta 7 bin lira para harcadım pişman oldum. O zamanda söylemesi ayıp param da çoktu ama kalktım öyle bir iş tuttum keşke o zaman alır almaz geri verip 80.4 alaydım...
Bu tecrübemle yorum yaptım tercih sizin...
Not ... intercoller lda falan taktırdığımda 90 100 110 lar daha çıkmamıştı. Sır gibi saklamışlardı..
3 4 ay sonra çıktı. Erkunt bayiside yeni el değiştirmişti bana telefon etti 15 bin aşağıya verecekti. 7 bin lira 80 liğe harcadığım için almamıştım. Pişman oldum...
Tavsiyem 7 bin 8 bin liraa eskşye harcayacağına 150 ye yeni al ...

Değiştirirsem zaten tr6 120 alacam da bu uygulama bizim için iyi olursa iş yaparken güzel olur mekanik felan fark etmez 150 binide erkunta vermem sıfırına çoğu özellik aynı zaten eğer takılırsa hiloyu uydururuz tümosanlara takılıyo