Konya Tarım Fuarı TT4.75 New Holland İlk Lansmanı Yapıldı

25.05.2016
3,693
3,486
27
Niğde

New Holland TT4.75 Her daim daha iyiyi hedefleyenlerin tercihi olacak TT4.75 modeli; 4 silindirli,75 HP gücünde,turbo-intercooler donanımına sahip ve Türk Traktör Fabrikalarında üretilen yerli motoru ile sunduğu yüksek performans sayesinde tüm işlerin üstesinden kolaylıkla gelmeyi sağlıyor.
Üstün donanım özelliklerini transmisyonuna da yansıtan TT4.75 modeli 12 ileri - 12 geri vites seçeneğinin yanı sıra direksiyon altına yerleştirilmiş standart mekanik veya opsiyonel powershuttle hidrolik mekik kolu ile kullanım kolaylığı sağlıyor.
Powershuttle hidrolik mekik kolunun yer aldığı modellerde opsiyonel olarak sunulan sürüngen vites (20 ileri - 20 geri) seçeneği ile yüksek performans ve kesintisiz güç bir arada sunuluyor.
TT4.75 modelinde standart olarak sunulan, elektro hidrolik diferansiyel kilidi ve çift çeker sistemi ile operatörün kullanım kolaylığı en üst seviyeye taşınıyor.
Yeni TT4.75 modelinde gücün ön planda olduğu bir diğer nokta ise, traktörün sahip olduğu hidrolik donanımdır. 3.000 kg’a varan kaldırma kapasitesi, 4 adet hidrolik güç çıkışı, standart E-LOM (elektro-hidrolik Lift-O-Matic) donanımı ve 540/540E çift hızlı kuyruk mili ile çok sayıda ekipman kullanımına imkan sağlayan hidrolik donanım, verim ve tasarrufun yeni adı TT4 Serisi’nde buluşuyor.
Sunduğu gelişmiş özelliklerinin yanı sıra güvenlik ve konforuyla da dikkat çeken TT4 serisi; mekanik akü şalteri, geniş iç alanı, açılabilir sunroof’u, klima seçeneği, sessiz ve engelsiz görüş alanına sahip sınıfının en gelişmiş kabiniyle, performans ve ergonomiyi buluşturuyor.
Tüm kumanda ve vites kollarının sürücünün sağ tarafına konumlandırılması sayesinde, her koşulda konforlu çalışma ortamı sağlayan TT4 serisi, Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olacak.

17424587_1871549563100946_1349904700503486883_n.jpg

17424726_1871557413100161_2298765525926363355_n.jpg

Çok begeniyorum bu seriyi. Hem klima hem powershuttle hem ekonimik tüketim hem modern kabin ve görünüm beni cezbediyor. Uygun şartlar olsa almayı kesinlikle düşünürdüm. İkinci elde de rağbeti çok bir model olacak gibi geldi bana

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Bu kadar çok çeşidin sebebi nedir merak ediyorum.
Zaten aynı özellikleri barındıran td75 var ya değişen ne oldu anlamış değilim. Eğer ki 24/24 bucuklu hi&lo,common rail ve elektronik kuyruk mili olsaydı tamam derdim. Fakat şu durumda aynı özellikleri barındıran td75 olduktan sonra bana göre değişen bişey yok.
Türk traktör insanları çok güzel kandırıyor. Tr5 serisi birde olacaktı sözde yerli montaj olduğu için biraz ucuza gelecekti ithal gelen t5 serileriyle aynı fiyat.
Ttj 65
Ttb 65
Td 65b
Tt 65
Td 65d
Td 65delta
Tds 65
Tt4.65
Bunların hepsi 65 beygir ve hepsininde motoru 3 silindir 260 tork gücüne sahip ve tam 8 ayrı üretim.
Hadi bunlardan bir tane bahçe olsun biri tarla biride compakt olsun diğer 5i ne için?

Zaten aynı özellikleri barındıran td75 var ya değişen ne oldu anlamış değilim. Eğer ki 24/24 bucuklu hi&lo,common rail ve elektronik kuyruk mili olsaydı tamam derdim. Fakat şu durumda aynı özellikleri barındıran td75 olduktan sonra bana göre değişen bişey yok.
Türk traktör insanları çok güzel kandırıyor. Tr5 serisi birde olacaktı sözde yerli montaj olduğu için biraz ucuza gelecekti ithal gelen t5 serileriyle aynı fiyat.
Ttj 65
Ttb 65
Td 65b
Tt 65
Td 65d
Td 65delta
Tds 65
Tt4.65
Bunların hepsi 65 beygir ve hepsininde motoru 3 silindir 260 tork gücüne sahip ve tam 8 ayrı üretim.
Hadi bunlardan bir tane bahçe olsun biri tarla biride compakt olsun diğer 5i ne için?

KOÇ grubu yaptıktan sonra hep iyidir bu anlayışla devam.
Yıllardır şu TD serilerini adam dedikçe 56s serisini hala deli para ile satıyor.

Bu model TT serisinin yeni modeli mi?
Yoksa Td serisinden 1 tık aşağı TT serisinden iyi 1 tık yukarı ara bişey mi ?

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96
Turk cifcisine hayirli olsun simdisen td 75 den daha cok kullanisli bir traktor olacagini dusunuyorum.newholland da case c serilerdeki gibi iveco motor kullanmis olsa cok daha basarili bir model olurdu. Case jx75c ile tt4 75 in motor farkliliklari harici sanzuman vites ayni case ile nh kabinleri.farkli galiba tt4 75 in tam resimlerini.goremedigimiz icin.bir yorum yanlis olur. Yeni tt4 75 uygun fiyatlardan satisa sunulurdur Insallah

Ttj 65
Ttb 65
Td 65b
Tt 65
Td 65d
Td 65delta
Tds 65
Tt4.65
Türk traktörün satış stratejisi bu. saydığınız 65 hplik modellerin arasında ciddi farklar var.

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
Turk cifcisine hayirli olsun simdisen td 75 den daha cok kullanisli bir traktor olacagini dusunuyorum.newholland da case c serilerdeki gibi iveco motor kullanmis olsa cok daha basarili bir model olurdu. Case jx75c ile tt4 75 in motor farkliliklari harici sanzuman vites ayni case ile nh kabinleri.farkli galiba tt4 75 in tam resimlerini.goremedigimiz icin.bir yorum yanlis olur. Yeni tt4 75 uygun fiyatlardan satisa sunulurdur Insallah
75 beygirin çıkması diğer beygirlerin fiyatını etkiler mi sence hocam bana etkiler gibi geliyor ama düşer mi artar mı bilemiycem inşallah düşer

KOÇ grubu yaptıktan sonra hep iyidir bu anlayışla devam.
Yıllardır şu TD serilerini adam dedikçe 56s serisini hala deli para ile satıyor.

Bu model TT serisinin yeni modeli mi?
Yoksa Td serisinden 1 tık aşağı TT serisinden iyi 1 tık yukarı ara bişey mi ?

Insanlar mumnun ki newholland i tercih ediyor yenilik ve gelistirme adina newholland daha basarali. Yeni seri ile turk cifcisinin ihtiyaclarini daha iyi karsilayacaktir.
Erkunt gibi eskiyi susleyip yeni diye duyurmuyor :) muhenlerden biri kesin kayserili bence :)

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg
Insanlar mumnun ki newholland i tercih ediyor yenilik ve gelistirme adina newholland daha basarali. Yeni seri ile turk cifcisinin ihtiyaclarini daha iyi karsilayacaktir.
Erkunt gibi eskiyi susleyip yeni diye duyurmuyor :) muhenlerden biri kesin kayserili bence :)

agızna yuregpme saglık agam cok dogru demıssın dun ercan agamın attıgı resımın ustundekı baslıgı okuyunca merak ettım yenılk ne dıe telefondan bellı olmuodu eve geldım pcyı actım megersem lassa lastık takılmıs :)

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Hiç nh traktör almadık ailecek ama ara işler için ve ufak işletmeler için bitirim olmuş.Adamlar powershuttle koymuş,çiçek gibi geniş kabin koymuş,klima seçeneğini koymuş, sunroof koymuş, bozulmak bilmeyen bi liftomatik koymuş, 3000 kg kapasite hidrolik koymuş şahsım adına çok beğendim tt4. 65 ve tt4. 75 i. Bana lazım aslında böyle bir model. Fırsatını yakalarsam hiç affetmem.

Hiç nh traktör almadık ailecek ama ara işler için ve ufak işletmeler için bitirim olmuş.Adamlar powershuttle koymuş,çiçek gibi geniş kabin koymuş,klima seçeneğini koymuş, sunroof koymuş, bozulmak bilmeyen bi liftomatik koymuş, 3000 kg kapasite hidrolik koymuş şahsım adına çok beğendim tt4. 65 ve tt4. 75 i. Bana lazım aslında böyle bir model. Fırsatını yakalarsam hiç affetmem.

ozaman sımdıden hayırlı olsun dıyelım agam

ozaman sımdıden hayırlı olsun dıyelım agam

Sağolun iyi dilekleriniz için maddi durumum bir yılda iki traktör alımını kaldırmaz yalana gerek yok daha mf5455 in az da olsa borcu var yaz bi gelsin duruma bakarız. Tt4 e bahane bulamadım çok güzel gercekten kanım ısındı.Havalı mibzerle ekime, ara çapasına, rotovatore, ilaç ve gubre atimina cuk oturur. İnşallah imkanlar el verir de alırız