KONYA TARIM FUARI HANGİ TRAKÖR VİDEOLARI GELSİN YORUMA

KONYA FUARINA GİDİYORUM HANGİ MARKA TRAKTÖR TANITIMI GELSİN

Resimler ve ekler

• 1488971201.jpg
    1488971201.jpg
    216.7 KB · Görüntüleme: 368
Zetora ilgi büyük. Kapıya koymuşlar

Olaya öyle bakmasak iyi olur abi Zetor geçen yıl da aynı yerdeydi ☺ Fendt 2014 yılında Konya Tarım Fuarında yaşanan çökme olayından sonra 1 yıl Fuara katılmadı, sonraki yıl ise fuar alanının dışında bir yerde stand açtı. Muhtemelen bu yıl da dışarda bir yerde. Yalnız fuara gidince ilk göze çarpan marka yine Zetor diyebiliriz kapı önünde olmanın faydaları ☺

Bi zetor degil bir çok büyük firmanın standıda senin o kapı dediğin yerde ürünlerı vardı.sevmediğiniz şeylere çamur atmayın kardeşim...

Arkadaşlar ben dün fuardaydım malumunuz bir çok paylaşımda yaptım becerebildiğim kadar. Fuar girişinde kapı dediğiniz yerde bir çok firma ve model var. Aynı zamanda bu firmaların bir kısmının içerde de yerleri var. Ama çoğu yer bulamadığı veya aşırı yoğun katılımdan dolayı satand bulmakta zorlanmış durumda Ama girişte olanları farklı yorumlamak ve küçümsemek çok yanlış misal vereyim : bu mantık doğru olmaydı FENDT traktör standı girişte var sadece içerde yok o zaman Fendt hikaye bir model ve marka mı oluyor di mi [emoji15]

• Beğen
Tepkiler: LS90PLUS