2016 Traktör Satışları

Ls-198 adet.

---

Talha.. case cnh bünyesinde.. sonuçta yerli case Nh ile aynı fabrikadan cikiyo..

yani sıfırdan girmiş sayılmaz piyasaya.. arkasında koç var nh var..

Umut hocam caseyi sonradan cikarma gibi bir durum yok.case ih in tarihi newhollandan daha eskidir case ve newholland guc birligine giderek ortak uretim yapiyorlar.cnh Global serilerinde dikkat edildiginde dinanim opsiyon.olarak case newhollanddan bir tik. ondedir.ilk insansiz traktorude cikaran case dir.turkiye pazarinda case 2012 oncesinde cok bilinmiyordu . Jxc serisi ile case kendini iyi tanitmis durumda.koc gurubu farkli modeller ile turkiye pazarinibelinde tutuyor. Zetorun montaj fabrikasi acilmasi soktorde guzel haraketlenmeler olusturacagini dusunuyorum.zetora tumosana erkunta basarilarin devamini diliyorum. Rekabeti hizlandirmalari icin

Buda bizden. 98 model disk fren 240s 3 tonluk tankeri 8km lik yolu hidrolik damper kolu kaldırmadayken geldi. Düz yolda bile takviye 3 ile anca gidebiliyordu. Herneyse motor eve bi geldi. Hararet sonda motorun sıcaklığı yüzümüzü yakıyodu. Rölantide 30dkk çalıştırdık hararet düştü. Uzel çok sağlam 1.liği hakediyordu.
Uzel ile Fiat serisi kalitede tek geçilir NH sağlam marka olabilir fakat Koçun fabrikasından çıkan mavilere şüphe ile bakılır

• Beğen
Tepkiler: Mehmet belek