Buyuk cayir bicme makinesi kullanan varmı

https://youtu.be/kAPTRARIJsU
Bizim yerli markalar tasli yerde calisirmi
Abi o olay tamamen makinayı korumak için 243 lift kontrol var kullanıyorum
Makina yaklaşık 110 barda biçim yaparken makina kök kazık sınır taşı toprak birikintisi gibi engelleyici bir yere geldiği zaman basınç yükselerek makinayı otomatik olarak engelin üstünden atlatıyor
Biçme makinası konusunda Kuhn üstüne tanımam 4 yıldır kullanıyorum daha kayışlarını değiştirmedim

Abi o olay tamamen makinayı korumak için 243 lift kontrol var kullanıyorum
Makina yaklaşık 110 barda biçim yaparken makina kök kazık sınır taşı toprak birikintisi gibi engelleyici bir yere geldiği zaman basınç yükselerek makinayı otomatik olarak engelin üstünden atlatıyor
Biçme makinası konusunda Kuhn üstüne tanımam 4 yıldır kullanıyorum daha kayışlarını değiştirmedim
Emegine saglik . Kullanicidan yorum guzel oldu .Yerlilerde taş veya engel konusunda bu başarıyı yakalayabilirmiyiz onerecegin yerli marka olabilirmi

Emegine saglik . Kullanicidan yorum guzel oldu .Yerlilerde taş veya engel konusunda bu başarıyı yakalayabilirmiyiz onerecegin yerli marka olabilirmi

Yerlilerde böyle bir sistem olduğunu duymadım olduğunuda tahmin etmiyorum bölgemizde 2 tane yerli kullanan var ama yonca harıci büyük otlarda randımanlı çalışmıyorlar
Karalama amaçlı kesinlikle söylemiyorum yoncada bile fazla sıkma yapmadığını biçtiği kişilerden duydum
Abi Neden yerli istiyorsun fiyat uygun diyemi

Yerlilerde böyle bir sistem olduğunu duymadım olduğunuda tahmin etmiyorum bölgemizde 2 tane yerli kullanan var ama yonca harıci büyük otlarda randımanlı çalışmıyorlar
Karalama amaçlı kesinlikle söylemiyorum yoncada bile fazla sıkma yapmadığını biçtiği kişilerden duydum
Abi Neden yerli istiyorsun fiyat uygun diyemi
Fiyat en onemli ama kuhn parca servis isi nasil olur piyasaya calisiyormusun sen
Kuhn lift sistemi gercekten cok guzel makinenin omrune omur katar videolari zevklen seyrettik
Bizde de en buyuk sorun yerdeki tas kok gibi engeller
Kuhn yag pompasi ve yag deposu kendi uzerinde galiba

• Beğen
Tepkiler: fthtkz01
4 yıldır piyasaya çalışıyorum yedek parça ile sıkıntı olmaz ihtiyacı olmuyor bıçak harici oda sezon başında sipariş ile 2 günde geliyor
disk altı bilye yatağı iki adet yedek yolladır hiç kullanmadım
Yağ pompası makina üzerinde biri açma kapama diğeri lift için biçim pozisyonuna alıyorsun eğer çok taşlıksa bar saatinde 110 yakın yükseltiyorsun o kendi atlatmayı yapıyor
Bir seferinde Tarlanın birinde logar varmış çift kapaklı tarla sahibi demedi o hızla vurdum atladı geçti olan bizim 5 bıçağa oldu

Hayirli olsun guzel makine
Piyasaya calisacak misin
Fiyatlar nasil su an

Ben 3 yıldır piyasaya çalışıyorum fiyatlar 25 tl ama makina çoğaldı 15e düşücez mecburi çekili kwerland biçmem vardı geçen yıl sattım memnun değildim bu kuhn RG makinayı bi kaç gün oldu alalı 2.el aldım adam öve öve bitiremiyor ama yıllardırda takipçisiyim kuhn müdür ve satış yedek parçadaki tüm arkadaşları tanıyorum

• Beğen
Tepkiler: ismail_17