80-66 ile ayçiçeği yerlerini hazırlıyoruz

Merhaba Arkadaşlar,

Yazdan pullukla sürülen yerlerimizi 29lu mini tiller aysanlarla derin karıştırdık. Videoda da belli olduğu gibi düz 1 inci vites ile yavaş gidiyorum. Yaklaşık dönüme 0.8lt - 1lt arası mazot yaktı karakafa.
Bundan sonraki işlemler için tavsiyeleriniz bekliyorum arkadaşlar. Herkese kolay gelsin. İyi seyirler.

f262f487dcf315458333c4a6b583c65f.jpg

https://youtu.be/565RgzYxm4I

Tesekkur ederim.
kolay gelsin. bizim burda pullukla sürülür ayçiçek yerleri yazdan, kış gelmeden kültivatör ile süreriz havalanması için. Ekimden önce goble çekeriz goble den sonra tapan çekilir ve ekim yapılır
Tesekkur ederim. Benimde fikrim ayni suanda. 15lt yakin yagmur yagdi aksam. Biraz tava gelsin hemen 32li goble. Sonra tirmik yaptikmi tamamdir.
Kolay gelsin. Seri 1 de mi?
Saolun. Evet seri 1. Normalde ben 2 nin 4u ile gidiyordum bu aysanlarla ama biraz derin olsun dedik yavas gittik.

Kolay gelsin.bizde ilaçlamanın ardından dun gubreleri attık uzerine yağdı çok guzel oldu.yerlere pullukla suruldukten sonra çizel çekmiştik guzel oldu.bu yıl flamingo çekmeden direkt gubre atıp mini tillerle karıştırıcaz.arkadan halkalı tırmıkla ekime guzel bi tohum yatağı oluyor

• Beğen
Tepkiler: keskın 39