şteyr 495 kompakt

Ynt: şteyr 495 kompakt

yaws bu casede her buldugu fabrıka ile birleşiyor anlamadımgittti steyr de case ih demeye başla la bunlaR MOTORLARI KOMPLE İNTERNATİONELAE CEVİRECEK ZUAHAHHAHAH CASE ÖNÜNE GELENLE İŞ BİRŞİGİ YAPIYOR HERHALDE YOKSA CASE MOTOR ÜRETMRYİ BİLMİYORMU NECİİİ

emre_ck link=topic=10649.msg111544#msg111544 date=1229505777' Alıntı:
yaws bu casede her buldugu fabrıka ile birleşiyor anlamadımgittti steyr de case ih demeye başla la bunlaR MOTORLARI KOMPLE İNTERNATİONELAE CEVİRECEK ZUAHAHHAHAH CASE ÖNÜNE GELENLE İŞ BİRŞİGİ YAPIYOR HERHALDE YOKSA CASE MOTOR ÜRETMRYİ BİLMİYORMU NECİİİ

CNH hakkında bi bilgin varmı ? bence yok
CNH : Case-İH, New holland ve Steyr ' den beydana geliyor...
bence biraz araştırma yap...
New Hollan önceden Fıatağrı, Ford ve LG ile ortak üretim yaptı buna ne diyeceksin ? Fiat ve Ford neyse ama LG ne oluyor ?
bide NH bayisi olcan, NHden haberin yok Caseye çamur atıyorsun...

bak boyrazlı ben camur atmadım cnhye ve bılgım var nht sen daima lafı neresinden anlıyorsan o senini sorunu nht bir cnh markasıdır cnh ise dünyanın önde gelen büyük firmalarındandır tamammı ama ben sadece millete biraz degiyom her dememdede sen caseyi savunuyon anlamadım ilala şunumu diyelim case İNTER dirbana bunumu soylettirecen tabi sende diyecen nht ford  nht ford oldunu zaten bılıyorum ben uzatma

Case-İH, New holland ve Steyr ' den beydana geliyor

bence meydana gelmıyor İNTERNATIONALDAN meydana gelıyor önündeki İH yazısınıdamı görmüyon ha neoldu fıat grubu dışarıya mal satamıyordu AB girdemedimizden dolayı fıat case ile birleşti dünyadaki fabrikalardan fıat hisse aldı ve böylelikle dışarı mal üretti

emre_ck link=topic=10649.msg111544#msg111544 date=1229505777' Alıntı:
CASE ÖNÜNE GELENLE İŞ BİRŞİGİ YAPIYOR HERHALDE YOKSA CASE MOTOR ÜRETMRYİ BİLMİYORMU NECİİİ

Case-İH motor üretmeyi bilmese NH T8000 ve T9000 serisini üretmez...
T 8000 ve T 9000 serilerini kim üretiyor bi araştır istersen
NH nin ürettiği en büyük motor T 7000 serisidir...
CNH : tarım sektöründe Case-İH, New Holland, Steyr harfiyat alanında ise Case-İH, New Holland ve Kobelcodan beydana gelir sen önce bunu kafana sok
ayrıca CNH ' ın hisselerinin yarısından fazlası Fiat Grubuna ait...

emre_ck link=topic=10649.msg112428#msg112428 date=1229599806' Alıntı:
bak boyrazlı ben camur atmadım cnhye ve bılgım var nht sen daima lafı neresinden anlıyorsan o senini sorunu nht bir cnh markasıdır cnh ise dünyanın önde gelen büyük firmalarındandır tamammı ama ben sadece millete biraz degiyom her dememdede sen caseyi savunuyon anlamadım ilala şunumu diyelim case İNTER dirbana bunumu soylettirecen tabi sende diyecen nht ford nht ford oldunu zaten bılıyorum ben uzatma

Case-İH, New holland ve Steyr ' den beydana geliyor

bence meydana gelmıyor İNTERNATIONALDAN meydana gelıyor önündeki İH yazısınıdamı görmüyon
ha neoldu fıat grubu dışarıya mal satamıyordu AB girdemedimizden dolayı fıat case ile birleşti dünyadaki fabrikalardan fıat hisse aldı ve böylelikle dışarı mal üretti

dikkat edersen zaten Case-İH yazıyor... İH = İnternational oluyor...

Case-İH, New Holland, Steyr harfiyat alanında ise Case-İH, New Holland ve Kobelcodan beydana gelir sen önce bunu kafana sok

AMA ŞİMDİ CASE KENDİNİ BÜYÜLTMEK İSTİYOR BAK İLK TEMELİ İNTERNATİONALDAN GELİYOR BEN YUKARDA ONU KASTETTİM