2017 konya fuarından case jxc yenılık

Kovanlardaki farki. Bakim tamir acisindan bir degisiklik yapmis olabilirler birde ek pistonu takmak icin ek pistonun takildigi aparat o degisiklikte mevcut.12x12 vites daha onceki opsiyon standartlastirmislar. 8x8 kullanan arkadaslar vites haatlarina dgru baktiginizda altta herseyi hazir bir vites yeri daha var tek halati eksik duruyor sanzuman icinde de dislisi mevcut ise 8x8 de 12x12 olabiir

Merhaba,
Bu model satisa cikti mi, bilginiz var mi acaba?
Mahirt

Same argon Avrupa olan 70 ćiftçeker traktörde on fren bağımsız disk .arka hidrolik leri 2 adet 10 cm çapında piston takmışlar 20x20 vites koymuşlar. 2000 li yılların başında. Yıl olmuş 2017 case 75c ye ek ilave piston takılmış 5 cm çapında 1 adet onun yenildiğinde bahsediyoruz.çamurluk kumanda kolu koysalar daha iyi olacak falan filan.aslında duruma baktığımızda case C serisinin eksiklerinin azda olmadığının farkına varmaliyız.ayrıca servis ve müşteri hizmetleri konusunda da çok ta yeterli olmadığını görebiliyoruz.ayrıca çağrı danışma merkezine ulaştığımız bir konuda herhangi bir çözüme ulaşamadım. Kısaca bana bidaha case traktör alırmısınız deseler: biraz daha düşünmekte fayda var derim.

Same argon Avrupa olan 70 ćiftçeker traktörde on fren bağımsız disk .arka hidrolik leri 2 adet 10 cm çapında piston takmışlar 20x20 vites koymuşlar. 2000 li yılların başında. Yıl olmuş 2017 case 75c ye ek ilave piston takılmış 5 cm çapında 1 adet onun yenildiğinde bahsediyoruz.çamurluk kumanda kolu koysalar daha iyi olacak falan filan.aslında duruma baktığımızda case C serisinin eksiklerinin azda olmadığının farkına varmaliyız.ayrıca servis ve müşteri hizmetleri konusunda da çok ta yeterli olmadığını görebiliyoruz.ayrıca çağrı danışma merkezine ulaştığımız bir konuda herhangi bir çözüme ulaşamadım. Kısaca bana bidaha case traktör alırmısınız deseler: biraz daha düşünmekte fayda var derim.

Same 75 T kullandık.Sahada arıza verdi, 1 hafta parça beklendi, yapıldı ve satıldı.

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
2017 konya fuarında sergılenen case jx75c de ıylestırmeler
1 elektronık cıfcekere dugmelı gecıs
2 ek kaldırma pıston
3 kabın dısından mekanık hıdrolık kumanda kolu
4 12x12 vıtes
5 kabıne sanruf
6 elektırık kesıcı sartel
7 kabın ıcı haporlerın konumu koltugun arkasına dogru yerlestırılmıs
8 ılerı gerı mekık kolu bıraz daha ergonemık olması ıcın olarak kucultulmus

istenılen ozellıkler tam olmasada gelıstırmeler saglanmıs yenı modellerı alacakarkadaslara sımdıden hayırlı olsun

Sayın aysbek bu caselerin c olan modelleri avrupa değil mi yoksa benmi yanlış biliyorum?

• Beğen
Sayın aysbek bu caselerin c olan modelleri avrupa değil mi yoksa benmi yanlış biliyorum?

Jxc serileri turkiye montaj motor avrupa iveco f5 motor sanzuman dsaridan gelme hindistan yapimi avrupadaki farmal c 55 65 75 serileri dinanimda biraz eksiklikler ile ayni avrupa kalitesinde bir traktor 1500 saatte suan 65c kullanicisiyim hic bir ariza sorun sikayet yasamadim. Kullaniciyi memnun eden bir traktor cekis performans sinifinda en iyilerinden diyebilirim.

Jxc serileri turkiye montaj motor avrupa iveco f5 motor sanzuman dsaridan gelme hindistan yapimi avrupadaki farmal c 55 65 75 serileri dinanimda biraz eksiklikler ile ayni avrupa kalitesinde bir traktor 1500 saatte suan 65c kullanicisiyim hic bir ariza sorun sikayet yasamadim. Kullaniciyi memnun eden bir traktor cekis performans sinifinda en iyilerinden diyebilirim.

Avrupa montaj olan varmı ?

Özellik olarak ilave ettikleri donanımlar güzel. Sonuçta 75 hp orta sınıf bir traktör kendi sınıfındakilerle kıyaslandığında gayet başarılı bence. Ama fiyatı nedir bilemem. Benim eski Deutz 410 Dt dahi 40+40 şanzıman vardı 2015 model şimdi onun 2017 leri de Case ile donanım olarak benzer ilaveler yapmışlar

• Beğen

TD lerin vermiş olduğu bir önyargı var o yüzden insanın aklına başka şeyler geliyor nihayetinde aynı tezgahta üretiliyor.

Evet newholland in td ve tt serilerini insanlar gorunce sogudu newhollanddan. Evet ikiside ayni boyasi disinda nh ve casenin ttf motor ve sanzumanli olanindan biraz sakinin. Case jxc nin miadili nh modeli turkiyede satisa sunulmadi keske satisa sunulmus olsaydi cok guzel olurdu nh sevenler icin kaliteli bir traktor olurdu. Onun yerine tt4 serisi cikardi koc. Oda yerli ttf motor.

Özellik olarak ilave ettikleri donanımlar güzel. Sonuçta 75 hp orta sınıf bir traktör kendi sınıfındakilerle kıyaslandığında gayet başarılı bence. Ama fiyatı nedir bilemem. Benim eski Deutz 410 Dt dahi 40+40 şanzıman vardı 2015 model şimdi onun 2017 leri de Case ile donanım olarak benzer ilaveler yapmışlar
Sdf gurubun en guzel ozelligi vites seceneginin cok olmasi bazen ara vitesler cok araniyor ama ls 70 ile denememizde dikkat ceken bir ozellik case ve ls ikiside iveco 3.2 f5 motor kullaniyor ls 70 vites secenegi cok fazla sanzumanda disli gurubu cok fazla bu guc kaybina neden oluyor case 8x8 sade vites kutusu ile daha performansli cekiste.teknik olarak bir bilgim.bu konuda yok ama yaptigimiz teste izlenim.boyle. motor sanzuman uyumu cok onemli