Hayirlisiyla aldik jx65c mizi

Sağol abi plakayi takacak yer bulamadim onunde

Arka plaka yerine tak başkada biryere takma.şehirler arası yola çıkarken yanına alırsan al birtane plaka yetiyor.traktörün görüntüsünü bozma.satınaldığın bu traktör.240 ferguson un gibi 2 misli güce sahip diyorum.zaten anlayacaksınız.ilk 50 saat yolda kullan sonra acıma :) gerçekten iyi bir seçim.
Ayrıca iki tane aynı konu açmışsın.yöneticiye rica et mümkünse birleştir.

Abi daha once mf240 kullaniyodum
ilk defa cekere biniyorum dikkat etmem gerekenler nee

Lastik havalarını ön:25 psi arka:23 psi ayarla
Motor radyatör suyu tamamlanacak (saf su=distile su) ile,su tahliye deposu içinde max yazan yere kadar su doldurmak yeterlidir,fazla su koymayın.
Motor yağ çubuğundan seviyeyi kontrol ediniz ve arkadaki şanzıman yağ çubuğundan seviyeyi kontrol ediniz.
Motor ısıtılmasına dikkat ediniz,2-3 dakika ısıtmada fayda var.
4*4 ü tarlada durukken veya düşük hızda devreye alınız.Asfalt yolda ihtiyaç olmadıkça kullanmayınız.

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Lastik havalarını ön:25 psi arka:23 psi ayarla
Motor radyatör suyu tamamlanacak (saf su=distile su) ile,su tahliye deposu içinde max yazan yere kadar su doldurmak yeterlidir,fazla su koymayın.
Motor yağ çubuğundan seviyeyi kontrol ediniz ve arkadaki şanzıman yağ çubuğundan seviyeyi kontrol ediniz.
Motor ısıtılmasına dikkat ediniz,2-3 dakika ısıtmada fayda var.
4*4 ü tarlada durukken veya düşük hızda devreye alınız.Asfalt yolda ihtiyaç olmadıkça kullanmayınız.
Abi mesaj attim bi bakarmisin

Arka plaka yerine tak başkada biryere takma.şehirler arası yola çıkarken yanına alırsan al birtane plaka yetiyor.traktörün görüntüsünü bozma.satınaldığın bu traktör.240 ferguson un gibi 2 misli güce sahip diyorum.zaten anlayacaksınız.ilk 50 saat yolda kullan sonra acıma :) gerçekten iyi bir seçim.
Ayrıca iki tane aynı konu açmışsın.yöneticiye rica et mümkünse birleştir.
Abi ozelden mesaj attim bi bakarmisin

Hosbulduk abi en kisa zamanda videolari paylasirim bu arada cok sağol abi

nedemek kardesım ufacıkda olsa bır yardımımız olduysa ne mutlu bıze hıc bır zaman fanatık olmadan cıfcı kardeslerımızın herzaman en ıyısını alması yuzunun gulmesını ısterım kımse o paraları kolay kazanmıyor ne emeklerle kazanılıyorr abartmalara ınanıpta kımsenın canı yanmasın

• Beğen
Tepkiler: Alexander