Landini 5h100 loading %70

c17fa4f7262a3c108216451fe8003620.jpg

%70 alıyoruz az bi pürüzler kaldı

Çabuk motor yiyormuş ömrü az mış öyle dedi birisi

Kardeş böyle şeyler kulaktan dolma sözler motoru pisadaki ithal perkis kullananlarla aynı İngiltere'den paket halinde gelip traktör lere monte ediliyor motor ömrü bakımla alakalı zamanında yağını suyunu değiştirirsen bakımlarını eksiltmessen hiç bir şey olmaz.Baştada dediğim gibi 2. Landinim bu benim hiç bir problem ile karşılaşmadım 5h100 e gelirsek 2 tane problemi var 1. Önü hafif traktörün ününe tanpon veya uzatman ben uzattım çok iyi oldu şimdi 2. De Euro3 normunda olduğu İçin pompa barları kısık geliyor havaya fazla gaz çıkmasın diye o yüzden biraz iştahsız çekiyor pompa ayarı yaptırmanız lazım onun dışında gayet güzel makina...

Kardeş böyle şeyler kulaktan dolma sözler motoru pisadaki ithal perkis kullananlarla aynı İngiltere'den paket halinde gelip traktör lere monte ediliyor motor ömrü bakımla alakalı zamanında yağını suyunu değiştirirsen bakımlarını eksiltmessen hiç bir şey olmaz.Baştada dediğim gibi 2. Landinim bu benim hiç bir problem ile karşılaşmadım 5h100 e gelirsek 2 tane problemi var 1. Önü hafif traktörün ününe tanpon veya uzatman ben uzattım çok iyi oldu şimdi 2. De Euro3 normunda olduğu İçin pompa barları kısık geliyor havaya fazla gaz çıkmasın diye o yüzden biraz iştahsız çekiyor pompa ayarı yaptırmanız lazım onun dışında gayet güzel makina...
Doğrudur abi zetor en iyisi ondan alalım...
Bizde tampon olmazsa olmaz her motora tampon takarız

• Beğen
Tepkiler: 'Ahmet ARSLAN'
ahmet doğru diyo..
perkins 44ta motor var üzerinde..
claas 330cx le aynı motor..
pompa ayarı kısık..
artıranlar hep mutlu oldu..

c17fa4f7262a3c108216451fe8003620.jpg

%70 alıyoruz az bi pürüzler kaldı
Hayırlı olsun..
git al bakma gözünün yaşına..

• Beğen
ahmet doğru diyo..
pompa ayarı kısık..

Hayırlı olsun..

Yusuf abi bu pompa sıkıntısı tüm Mekanik pompa İthal traktörlerde var yerlilerde de var aslında ama daha fabrikadan çıkmadan traktör testten geçtikten sonra pompa barını yükselttikleri için Yok muş gibi duruyor ithal traktör ler orjinal geldiği için kullanıcı çekmiyor bu traktör diyor...

Yusuf abi bu pompa sıkıntısı tüm Mekanik pompa İthal traktörlerde var yerlilerde de var aslında ama daha fabrikadan çıkmadan traktör testten geçtikten sonra pompa barını yükselttikleri için Yok muş gibi duruyor ithal traktör ler orjinal geldiği için kullanıcı çekmiyor bu traktör diyor...
Doğru bilgi..
ahmet Kırşehir'deki pompacıyı herkes iyi diyor ona yollasakmı..

Doğru bilgi..
ahmet Kırşehir'deki pompacıyı herkes iyi diyor ona yollasakmı..

Abi Kırşehir'dekini bilmiyorum da Adapazarı'nda bir pompacı varmış onada iyi diyorlar ben biraz daha saatinin yükselmesini bekliyorum öyle yaptıracam pompacının iyi olması lazım abi zira herkes yapamıyor Konya'da yaptıranlar olmuş traktör daha kötü hale gelmiş...

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Hayırlı olsun Batuhan.Konuya zetoru katma boşver tartismaya yol açar.perkins motor traktor markalarina cok satan bir marka ama bir jd,sdf,sisu vs gibi motorlar kadar ömrü yoktur bu bir gercek.tabiki 5000 saattede bitecek degil.Güle güle kullan

ahmet doğru diyo..
pompa ayarı kısık..

Hayırlı olsun..
Abi para tam uymuyor anadolu motor vade yaparsa alırız
Hayırlı olsun Batuhan.Konuya zetoru katma boşver tartismaya yol açar.perkins motor traktor markalarina cok satan bir marka ama bir jd,sdf,sisu vs gibi motorlar kadar ömrü yoktur bu bir gercek.tabiki 5000 saattede bitecek degil.Güle güle kullan
Orası öyle ama perkins te sağlam motordur

Landini powerfarm 105 2005 te aldık 2013 te 11200 saat kullanıp massey aldık.11200 saat Rektefiye pompa hiç bi sorun yaşamadan kullandık.Ama bakımları herzaman zamanında hiç aksatmadan yaptık.Landini güzel traktördür iyi günlerde kullanın

Aranan cevap bu olsa gerek.11.200 saat sıkıntısız çalışması demek yıllık ortalama 300-400 saat yapan bir çiftçiyi aşağı yukarı mezara sokar demek.daha ne olsun :)

• Beğen