Acil yorum 2000 model tumosan 82 80 dt orjinal kabin 4000 saatte 12 +3 elektro lift l

Acil yorum 2000 model tumosan 82 80 dt orjinal kabin 4000 saatte 12 +3 elektro lift li traktor alıyoruz arti ve eksi yönlerini söyler misiniz fiyat uygun
a42f780de0f766363881bfcb1cbf1c20.jpg

Jant larda hafif bir sarımtraklık varsa %100 olmamakla birlikte çektikten çıkma.aslında bildiğim kadarı ile.çok sağlam. Carraro on diferansiyel.tümosan ın en sağlam üretimleri. Ayrıca yandan tapalı blok olma ihtimali yüksek.çok sağlam makinalar. Ama çeltikten çıkmış gibi duruyor.riskli.

Traktör kaymazlar da anladığım kadarıyla.bin arabana git bakalım traktörün sahibini bir gör çayını iç köyünde toprakları gör.bence çeltikten çikma

sorduk adam yemin ediyor çektik te koşulmadi diye sahibi aradık oda söyledi adamın olduğu koyde zaten şu yok mus çeltik değil yani yandan tapa ne oluyor

İskender abi jant ve ağırlıklar'daki sarılıklar suda çalıştığı anlamını çıkarmayabilir aynı lekeler bizim motorda da var.Ayrıca belirtiyim bizim köyde dere bile yok :) Aklınızda şüphe kalmaması için belirtmek istedim hayırlı olur inşallah.

Arkadaslar yarın alicaz traktoru yardimci piston nasıl taktım oluyor edirne de takan var mı biliyor musunuz birde bu kabinleri ses alıyor mu çok dayimlar doseme ci zemine ses izole malzeme dosuyor araçlara gerek varmı çok ses varmı traktor de Orj kabin ama birde yardimci piston ne kadar a yapılır şimdiden çok değerli yorum ve bilgileriniz için teşekkür ederim allah razı olsun cumlenizden

Arkadaslar yarın alicaz traktoru yardimci piston nasıl taktım oluyor edirne de takan var mı biliyor musunuz birde bu kabinleri ses alıyor mu çok dayimlar doseme ci zemine ses izole malzeme dosuyor araçlara gerek varmı çok ses varmı traktor de Orj kabin ama birde yardimci piston ne kadar a yapılır şimdiden çok değerli yorum ve bilgileriniz için teşekkür ederim allah razı olsun cumlenizden
Hayırlısı olsun çeltiğe girdiyse pek hayır gelmez Steyr komple bakıma giriyordu noldu o iş?

girdi :) girdi styer i dağıttık 13 lü tiller ime merdane yaptırdım yeni tarlada arka dağıttı birde şanzıman da dişli kırdı bir sürü masraf yapıyoruz ama anladım ki styer le o malzemeler çekilmez yani yolda gpturmek sorun şimdi bunu alcam birde destek piston tamam dir

• Beğen
Tepkiler: tunç bey
Hidrolik kumanda kolu iki adet biri pulluk yakin olan digeri kaldirac kepce gibi distaki bilen birinden ogren guzelce yoksa kullanamazsin
Hidrolik yan Kaski kollarida sabitleme 4 parmak bosluk olsun pullukta kasar hidroligi hassasiyet yapamaz cok kadarsan
Servisten yada bilen birinden ogrenmeni tavsiye ederim hidrolikleri
Arka yagi tamammi hidrolik flitresi degismismi onemli
Fren balatalari hidrolik sanziman defransiyel ayni yagi kullanir