Zetor 64 & Case 65 vd..

64'luk olarak zetor emsalsiz.. case dahil hepsine hodri meydan dedik ilçede:)

4 silindir-4200 cc turbo intercol 3,5 ton..

yok böyle kalıp, tork..

yerli ithal emsalsiz.. vesselam:)
Motor 65 beygir mi? Öyleyse çok tuhaf çünkü 65 beygirde 4 silindir 4000cc üstü motor bulmak çok zor. 3.5 ton olmasıda fazla. Bunun yolda 75 beygirlik motordan az yakacağını sanmıyorum. 4 silindir 65 beygir civarı kubota m6040 massey 2630 case jx65c yi biliyorum

Umut hicam cok heybetli oturakli diyorsun da 3.5 ton. Diger emsalleri 65 hp bu kilodan daha agir bosuna demiyorum tuy kabasi diye ben :) hep birlikte gorecez. Case mi zetor mu. 2017 nin en buyuk kapismasi olcak iki pullukta ayni marka ayni inc tekerlekli olsun biri unlu biri alpler olmasin karsilastirma tam esit sartta olsun o casenin soforu ile irtabata gecir beni umut hocam. Casenin beygirlerini nasil 4 nala kosturacagi hakkinda iki tuyo vereyim

Helal olsun Umut abi :)
Markalar değil gönüller bir olsun.

ERCAN hocam Gönüller' bir olsunda bunzetor muhabbeti sıktı umut un görüntü kirliliğinden foruma girmek istemiyorum marka fanatiği değilim çok. Motor kullandım ama zetor zetor zetor midem bulandı artık o zetorculara dwiyecğim tek şey var el yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanır yönetim böyle boş konuları biraz denetlesin bi daha boş muhabbet için zetor konusuna rastlarsam forumdan atılma pahasına ağzımı bozacağım saygılar

Motor 65 beygir mi? Öyleyse çok tuhaf çünkü 65 beygirde 4 silindir 4000cc üstü motor bulmak çok zor. 3.5 ton olmasıda fazla. Bunun yolda 75 beygirlik motordan az yakacağını sanmıyorum. 4 silindir 65 beygir civarı kubota m6040 massey 2630 case jx65c yi biliyorum

Kilavuz da 62 bg olcak..

4200 cc bildigim yok bu sinifta..

Hamdi tumosan 90.80'e tak case65'i boyle bi video cek.. tamam eyvallah diyecem:)

Manisali guzel kardesim.. okuma bizim konulari gec gitsin.. :)

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk