6115R 13lu agir tip kazayagi ile nohut yeri hazırlamada

Valla ahmet bu 13lü pullukla aynı yoruyor motoru şöyle anlatayım erkuntla cekerken bun indirince erkunt ya oyup kaliyordu yada istop ediyordu bunu sonuna kadar saliyorum 5 6 km ile ilerliyor durmuyor yani

Abi bu söylediğini bizim köydeki eski erkuntcularda söylüyor[emoji3]aklın yolu bir demekki onlarda kazayağ çekerken erkunt ta sonuna kadar batırınca stop ediyordu diyorlar[emoji4]ama senin kazayağda tam motor arkası kıran cinsten jd hakkından gelmiş maşallah...

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Abi bu söylediğini bizim köydeki eski erkuntcularda söylüyor[emoji3]aklın yolu bir demekki onlarda kazayağ çekerken erkunt ta sonuna kadar batırınca stop ediyordu diyorlar[emoji4]ama senin kazayağda tam motor arkası kıran cinsten jd hakkından gelmiş maşallah...
Bitürlu anlayamiyordum pullukta cengaver gibi giden motor kazayaginda Allah canini almiş gibi gidiyordu 2 ile cok yavas ve rahat 3 ile cekmiyordu sinir ediyordu

Kolay gelsin Fatih abi Maşallah JD iyi gidiyor. 13lü çekme yaylı senin motora tam olmuş abi 110 hp altının canını alır bu çekme yaylılar. Baskı yaylı olsa 15liyi bundan daha rahat çekerdi. Bizim köyden biri de almış TD95 e takıyor ama düz yolda giderken bile önünü tartıyor tarlada nasıl gidiyo artık bilemiyorum :)

Kolay gelsin Fatih abi Maşallah JD iyi gidiyor. 13lü çekme yaylı senin motora tam olmuş abi 110 hp altının canını alır bu çekme yaylılar. Baskı yaylı olsa 15liyi bundan daha rahat çekerdi. Bizim köyden biri de almış TD95 e takıyor ama düz yolda giderken bile önünü tartıyor tarlada nasıl gidiyo artık bilemiyorum :)
Valla talha motorun hic aklı yok diyebilirim akıllı motorun dezabantajı mı avantajımı sen karar ver ben cekerim sen mazottan haber ver diyor😂😂😂