Aslan Traktör - Lüleburgaz

Bu paralara almaz kimse gider erkunt alır hattat alır New Holland alır Massey alır o paralara hiç Yoktan ne olduğu belli

189aabf7e0b58d0798f190a3bea67511.jpg

• Beğen
Tepkiler: kubilay 85
Tip bakımından piyasadaki MF çakmalarının en iyisi bence. En azından eskinin üstüne bir şeyler katıp öyle üretmişler. Diğer markaların çoğu eskisinin aynısını üretirken kabin tasarımını vs değiştirip oyle piyasaya sunmuşlar. En azından radial lastik takmayı akıl etmişler :) Piyasaya yeni çıkacak bir firma için fiyatlar aşırı yüksek olmuş tanıtım amaçlı uygun fiyata bırakmalılar. Phantom serisi çok iyiydi fakat Uzel batınca devamı gelmedi. İnşallah bu marka aslını yaşatabilir..

Evet öyle bir marka var. Ama her ne kadar imal edildiği yer olan Lüleburgaz'a yakın olmama rağmen civarda bir adet bile çalışana rastlamadım.

Kaporta tasarımına falan bakılacak olursa piyasada nam salan MF Uzel 3.000 serilerinin mirasından faydalanma amacı var gibi. Yerli Tümosan Başak vb. traktörler gibi dijital (Takosan sanırım) Gösterge paneline bakarsak yerli üretim izlerini de taşıyacak gibi. Umarım yerli motorların kötü sayılan huylarını da taklit etmezler.

Dediğim gibi motor henüz bir kara kutu. Fakat Bir MF dengi olacağını şimdilik sanmıyorum.

Deneyerek öğreneceğiz kısacası.

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Mf motor, TD serisi Şanzıman. Td serisinin yavaş yol hızını 38-40 km ile telafi etmişler.
Kağıt üstünde fena değil fakat fiyatlar yeni piyasaya girecek olan firma için fazla. Belkide kalite algısı olusturmak için yüksek tutup pazarlikta ciddi indirim yapabilirler.

• Beğen
Tepkiler: kubilay 85