Tarlaları sürmeye başladık

Valla nasıl istersen öyle söyle sonuç olarak altta kalmayan üste çıkar 😀 tam o dediğin gibi benimde sağ bacagim tutularak sürdüğüm tarlada 22 tl yaktı. en rahat olarak sürdüğüm yerde de 12 lira falan yaktı 5075. 4silindir olsa daha az yakar diye düşünüyorum. Bundan önceki 5065 ti emsallerine duman attiriyodu tavli yerde td75 yetisemiyodu arkadan hem daha az yakiyodu 5075 ten
Bu dediklerin dekara yakıt ise çok fazla geldi bana 12 tl demek 3 litreye yakın rahat sürümde... traktör yeniyse ondan olabilir. Benim yakıtı yazma nedenim jd çok yakıyor algısı.. bazen o kadar çok eleştiriliyorki şaşırıyorum herhalde diyorum benimkini sahibi damadı için yapmış bana denk gelmiş 😁 şaka bi yana o kadar kötü bi traktör değil ama çok ta iyi değil kullanılacak bir traktör

Bu dediklerin dekara yakıt ise çok fazla geldi bana 12 tl demek 3 litreye yakın rahat sürümde... traktör yeniyse ondan olabilir. Benim yakıtı yazma nedenim jd çok yakıyor algısı.. bazen o kadar çok eleştiriliyorki şaşırıyorum herhalde diyorum benimkini sahibi damadı için yapmış bana denk gelmiş 😁 şaka bi yana o kadar kötü bi traktör değil ama çok ta iyi değil kullanılacak bir traktör
Yakıtın fazla olması motordan değil bölgemizin toprakları ağır olduğundan öyle 2 litre yakacak arazi yok burada 5 litreye kadar yaktığı oluyo tüm markalarda geçerli bu

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Kötü bir traktör değil fakat iyi bir traktör değil ifadesi E serisi için geçerli bence. Son bir kaç aydır Nh case ve jd bayilerinin kapılarını bayağı aşındırdık jd bayisi E serisi için m yada R serisi ile karıştırma dedi e serisi için beklentin yüksek olmasın dedi E serisini tüm kalbimle öneremem demişti satış sorumlusu

Kötü bir traktör değil fakat iyi bir traktör değil ifadesi E serisi için geçerli bence. Son bir kaç aydır Nh case ve jd bayilerinin kapılarını bayağı aşındırdık jd bayisi E serisi için m yada R serisi ile karıştırma dedi e serisi için beklentin yüksek olmasın dedi E serisini tüm kalbimle öneremem demişti satış sorumlusu
Bende E serisinden bahsediyorum zaten bu seri çok eleştiriliyor fakat o kadarda kötü değil diyorum kullanılacak traktör ben memnunum

Bu dediklerin dekara yakıt ise çok fazla geldi bana 12 tl demek 3 litreye yakın rahat sürümde... traktör yeniyse ondan olabilir. Benim yakıtı yazma nedenim jd çok yakıyor algısı.. bazen o kadar çok eleştiriliyorki şaşırıyorum herhalde diyorum benimkini sahibi damadı için yapmış bana denk gelmiş şaka bi yana o kadar kötü bi traktör değil ama çok ta iyi değil kullanılacak bir traktör

Yakıtlar dediğiniz gibiyse birbirine yakın pulluk ve silaj için bizde yerine göre ağır toprakta çalışıyoruz. Fark pedal kullanmak istemiyor.