case jx65c ls pulus 70 pulluk performansı

02.09.2013
1,780
1,052
ankara

ıkı traktorunde pulluklar alpler 4 9 numara toprak cok katıldı uzerınde traktor ıle cıgnendı bıraz videoda goruldugu uzere cıftlik gubresı serılmıs bır tarla bıraz cok fazla oldugu ıcın traktorlerın yere tutunusunu zayıflattı. case 65 hp ls 72 hp güzel bır vıdeo oldu sonra traktorlerı degıstırdık ls yı ben kullandım caseye yetısmeye calıstım malesef ne yaptıysam sonucu degıstırır nıtelkte olmadı ls sahıbı arkadasım case yı kullandıktan sonra cok begendı cok farklı oldugunu cok ıyı cektıgını belırttı gaza basınca cok ıyı toparlıyor dedı bırde konforunu cok begendı cok rahat dedı

https://www.youtube.com/watch?v=GuCqPQa2XSk&t=14s

ıkı traktorunde pulluklar alpler 4 9 numara toprak cok katıldı uzerınde traktor ıle cıgnendı bıraz videoda goruldugu uzere cıftlik gubresı serılmıs bır tarla bıraz cok fazla oldugu ıcın traktorlerın yere tutunusunu zayıflattı. case 65 hp ls 72 hp güzel bır vıdeo oldu sonra traktorlerı degıstırdık ls yı ben kullandım caseye yetısmeye calıstım malesef ne yaptıysam sonucu degıstırır nıtelkte olmadı ls sahıbı arkadasım case yı kullandıktan sonra cok begendı cok farklı oldugunu cok ıyı cektıgını belırttı gaza basınca cok ıyı toparlıyor dedı bırde konforunu cok begendı cok rahat dedı

https://www.youtube.com/watch?v=GuCqPQa2XSk&t=14s
Eline sağlık abi güzel paylaşım. Diğer videolar gibi reklam kokmuyor.

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
ls nin sağ tekerler az dönüyo gibi sollar asılıyo sadece bu işte bir iş varya hadi hayılısı ;)

yerde hattınden fazla yas hayvan gubresı var bu yuzden sol tekerler batınaja dusuyor. casede bu olay olmuyor tarla surumu boyunca cok guzel tutunma sagladı anlat ıstedıgım casenın kılıde basılmadan cok guzel toprakta kavraması bır yıl once td 65d ıle denemıstık aynı sartlar gecerlı td 65de patınaja kapılmıstı. amacım frumdakı arkadaslara agır traktorun deıl yere ıyı tutanan traktor performanslı oldugunu anlatmak. agırlık avantaj deıl dez avantajdır traktor ıcın

Eline sağlık abi güzel paylaşım. Diğer videolar gibi reklam kokmuyor.

ısın hılesıne kacmadan esıt sartta denedık traktorlerı abartı olmadan gercekler ne ıse odur ben caseyı tavsıye edıyorum butun forumdakı arkadasla onlar ıcın en ıyısını olmasını ısterım tavsıye edıyorsamda ıspatı ıle ortaya koymak benım sorumlulugum. keske butun traktorlerını oven arkadaslarda boyle guzel performans vıdyoları koysalar reklem amacı gutmeden cıfcı arkadaslarımızı dusunerek

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr
yerde hattınden fazla yas hayvan gubresı var bu yuzden sol tekerler batınaja dusuyor. casede bu olay olmuyor tarla surumu boyunca cok guzel tutunma sagladı anlat ıstedıgım casenın kılıde basılmadan cok guzel toprakta kavraması bır yıl once td 65d ıle denemıstık aynı sartlar gecerlı td 65de patınaja kapılmıstı. amacım frumdakı arkadaslara agır traktorun deıl yere ıyı tutanan traktor performanslı oldugunu anlatmak. agırlık avantaj deıl dez avantajdır traktor ıcın

Simdi dedigine kimse inanmaz.Bende gubrelu yer surdum forumdada suren olmustur hatta kabak cekirdegi cikarilmis tarlada boyledir.otomatik difransiyel kiludi olmadigi surece motorun 4 tekerini heleki boyle yerlerde ayni anda donduremezsin.td 65 ile case 65 arasinda ne fark var.

Simdi dedigine kimse inanmaz.Bende gubrelu yer surdum forumdada suren olmustur hatta kabak cekirdegi cikarilmis tarlada boyledir.otomatik difransiyel kiludi olmadigi surece motorun 4 tekerini heleki boyle yerlerde ayni anda donduremezsin.td 65 ile case 65 arasinda ne fark var.

motor sanzuman cok fark var ama tt4 65 ıle dersen motor harıcı case ıle aynı casenın sanzumanı nı kullanıyorr
aynı sarttakı tarlada denedık td65d cok caprazda kaldı sol tekerler dondu kaldı

Guzel video olmuş ama yarismak namina nadas guzel olmamis bazi yerlerde çiziyor sanirim.ayrica neden hidrolikleri oynuyorsunuz tekeri bi derinlige ayarlayin sabit nadas edin.Gorkem haklisin videonun basinda ls nin sollar bosa dönüyor ama case kilitlu sanirim difransiyel.Daha profesyonel cekimler bekliyoruz

sadecu bu ıslem ıle sınırlı deıl bu arazıye pulluktan sonra rotovator rotovatorden sonra tekrar pulluk rotovator sonra cızel sonra son rotovator
toprak cok katıldı uzerınde cıgnendı bıraz pullukları ayarlayıp traktorun bır hızada gıtmesı ımkansız yerlerde dekara 20 ton u geckın hayvan gubresı var varsa pullugu ayarlayıp gıdecek babayıgıt beklıyorum :) paletlı traktor lazım ancak :D

sadecu bu ıslem ıle sınırlı deıl bu arazıye pulluktan sonra rotovator rotovatorden sonra tekrar pulluk rotovator sonra cızel sonra son rotovator
toprak cok katıldı uzerınde cıgnendı bıraz pullukları ayarlayıp traktorun bır hızada gıtmesı ımkansız yerlerde dekara 20 ton u geckın hayvan gubresı var varsa pullugu ayarlayıp gıdecek babayıgıt beklıyorum :) paletlı traktor lazım ancak :D

Videoda sürdüğünüz yerdemi var yoksa once yapilan islemlerden once mi atildi

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
ls hiç tutunamıyor topraga caseye gore difransiyel lerden olmalı ls yi difransiyelini kilitleyip deneseniz birde nasıl olacaktıki. ve bu işlerde pulluk pimleri hassasiyet ayarı çok onemli 95 hp motorumla pimler ufak olup boşluk yapınca hassasiyet iletilmedigi zaman motor 1 vites düşüyor.

paylaşım için teşekkürler hamdi abı.
Adil bi karşılaşma olmuş. Forumda çoook övülen markalardanda bu tarz videolar bekliyoruz

Tesekkurler Mehmet elimizden geldigince esit sartta yaptik amac fanatiklik reklam deil iki traktorun performansini gormek
Hersey kagitta yazdigi gibi olmuyor sahada. Diger arkadaslarda boyle guzel performans vidyolari cekse firmalarda kalite artirimina gidecegine eminim bakin avrupaya geleneksel traktor yarislari turkiyede yok boyle bisey niyevyapilsin ki zaten turk milleti fanatik bir sekilde abartmayi seviyor firmalarda bu durumdan son derece memnun

Case güzel traktör lakin sert toprakta dediğin gibi tutunamıyor bizim burda var bi abide geçen yıl izledim sert yerde çekemeyince çok zıplıyordu fakat tav güzel olursa on numara gidiyor :) hatta sesini çok beğeniyorum fakat pullukta toprak sert kuruysa ağır traktör kadar gidemez

Case güzel traktör lakin sert toprakta dediğin gibi tutunamıyor bizim burda var bi abide geçen yıl izledim sert yerde çekemeyince çok zıplıyordu fakat tav güzel olursa on numara gidiyor :) hatta sesini çok beğeniyorum fakat pullukta toprak sert kuruysa ağır traktör kadar gidemez

Bolgemizin topragi serttir tavi kactimi kerpic gibi olur. Beton gibi toprakta her traktor gibi hopluyor ama guzel bir hasdiyet ayari ile daha guzel is cikartiyor.soylediklerinizde haklisiniz cok.sert katilmis toprakta agir tonajli traktor avantaj saglayabilir

Burda casenin önünde kovaladığı LS de iveco yokmuydu ?
Şanzuman mı şöför mü sıkıntı nerde.
Tente güzel yakışmış jxcye.
Hava da güzelmiş ayrıca.

Ayni motor iveco.4 piston 3.2 cc hacim. Asil.amacta buydu ayni mtor beygir gucu farki var ama. Sorun nerede. Bu iste ornegin massey 5400 dede perkins var erkunt 80.4 tede. Firmalar arasi anlasmalar mi.var ki perde arkasinda