İlaçlamaya başladık hümikcanlı esterli

Çinko sülfatı amino asitlerle berber kullanıldığında harikalar yaratıyor.Boşuna dışardan ithal çinko diye alıpta kazık yemeyin...
Kaliteli ürünler bol yagmur ile buluştuğu zaman güEl sonuçlar oluyor
Bende attim bugun humikcan i ot ilacı ile birlikte
Bereketli olsun
Bereketli olsun sadan kolay gelsin
Sağolasın amin inş
Kolay gelsin usta bereketli olsun bende ester çinko hümik ve üreyi eritip tanka karıştırmayi düşünüyorum nasil olur
Sağolasın hepsini ayrı ayrı sulandırıp holderde karışım yapıyoz ester sıvı gübrelerin değerini kırıyor diyorlar ama esterin ot öldürme mantıgı doping etkisi var hepimize bereketli bir sezon olur inş

• Beğen
Tepkiler: Faruk06
Kaliteli ürünler bol yagmur ile buluştuğu zaman güEl sonuçlar oluyor

Bereketli olsun

Sağolasın amin inş

Sağolasın hepsini ayrı ayrı sulandırıp holderde karışım yapıyoz ester sıvı gübrelerin değerini kırıyor diyorlar ama esterin ot öldürme mantıgı doping etkisi var hepimize bereketli bir sezon olur inş
Bereketlisi olsun bende atmaya başladım ama çok kurak gidiyor toprak iki parmak çatlamış vaziyette onun için bıraktım
034751a04786e59a162880eb65740980.jpg

cfbc3496077d3cf7e847155a131f0a9f.jpg

ecbe53f1756d74619ae3b677ddb5c8fc.jpg

• Beğen
Tepkiler: özgür
Sağolasın
Kolay gelsin şadan..
Bereketli bir sezon olur inşallah..
Sağol inş abi
Vay şadan Akam kolay gelsin bereketli olsun pas ilaci atiyomusun?
Sağol Sizin ekinler iyidir geçen hafta güzel yagmur aldınız :) pas ilaçına gerek olmucak gibi bu sene görkem ek gübre atcak oluyorduk 26 lık vazgeçtik
Kolay gelsin bereketli olsun inşallah

Sağolasın amin hepimize bereketli sezon olur inşallah

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin
Sağolasın

Sağol inş abi

Sağol Sizin ekinler iyidir geçen hafta güzel yagmur aldınız :) pas ilaçına gerek olmucak gibi bu sene görkem ek gübre atcak oluyorduk 26 lık vazgeçtik

Sağolasın amin hepimize bereketli sezon olur inşallah

Güzel abi ekinler bide erken ektik onun faydasi, gecen yil pas vardi ekinler büyüktü taptancak diye atmadi biİmkiler bu yilda ayni sonuçla karsilasmayalim diye aldirttim lazim olmaz mi diyosun pas ilacini [emoji23]

Güzel abi ekinler bide erken ektik onun faydasi, gecen yil pas vardi ekinler büyüktü taptancak diye atmadi biİmkiler bu yilda ayni sonuçla karsilasmayalim diye aldirttim lazim olmaz mi diyosun pas ilacini [emoji23]

İnş lazım olur be görkem şerefiye yağmur alıyor :)) ekinler kışa iyi girdi ise mantar ile etkili olanlardan alsaydın soğuklar kök bogazı etkiliyor 20 Nisan geliyor eskişehir klasiği ;)

İnş lazım olur be görkem şerefiye yağmur alıyor :)) ekinler kışa iyi girdi ise mantar ile etkili olanlardan alsaydın soğuklar kök bogazı etkiliyor 20 Nisan geliyor eskişehir klasiği ;)

fungisit dupont acanto plus atıyoruz bakalım inş faydasını görürüz mantar olacak gibi ekinler, bu arada hümiği suyun üstüne boşalt teran teran zor çözüne ;)

• Beğen
Tepkiler: şadan aysul
Maşallah. Kolay gelsin senesi bol olsun Şadan bey.
Bende bu gün köye gittim ,hümikcanı buğdayla buluşturmaya ama , maşallah cok güzel yağış olmuş köyde atmadan geri geldik .
Hümikcanı eleştiren arkadaş bu sitedeki üyelerden coğu Hümikcanı kullanıp güzel sonuçlar alan kişiler ,lütfen kullanıp denemediğiniz bir ürün hakkında eleştiri yaparken biraz dikkat edin.