Elektrikli somun sökme yardim

Hayirli isler arkadaslar bnim bayadir aklimda olan bi konuydu.bu somun sıkma sökmelerden almayi dusunuyorum kompresorlu olanlar degil elektrikli olanlardan kullanan varmi sıkıntı yasarmiyim veya hangi markalari öneriyorsunuz

Hayirli isler arkadaslar bnim bayadir aklimda olan bi konuydu.bu somun sıkma sökmelerden almayi dusunuyorum kompresorlu olanlar degil elektrikli olanlardan kullanan varmi sıkıntı yasarmiyim veya hangi markalari öneriyorsunuz

dewalt marka elektrikli somun sıkma makinası kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım işimi kolaylaştırdı güçlü olduğu için somunlar kaynamış olsa bile bir çoğunu söküyor sökülmeyenleri kesiyoruz. Almanı tavsiye ederim hem yorulmuyorsun hem somun sökerken anahtar kayıp elde yara bere oluşabiliyordu bu makinayla yara beredende kurtuluyorsun

dewalt marka elektrikli somun sıkma makinası kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım işimi kolaylaştırdı güçlü olduğu için somunlar kaynamış olsa bile bir çoğunu söküyor sökülmeyenleri kesiyoruz. Almanı tavsiye ederim hem yorulmuyorsun hem somun sökerken anahtar kayıp elde yara bere oluşabiliyordu bu makinayla yara beredende kurtuluyorsun
Şarjlımı kablolumu fiyatları nedir

Kardeş Ben önceden çifçiliği bırakırsam 1.somun sıkıp açmaktan, 2.taşlı tarla yüzünden derdim. Bobinajcıda 2.el hitachi marka somun sıkma gördüm 10 yıldır bekliyormuş elinde.250 tlye aldım. DÜNYADA RAHATLIK VARMIŞ ...diyorum.köyü geziyor bazende bize geliyor o haldeyken bile sıkıntı yok.220 volt ile çalışır. Çin mallarından uzak dur. Dewalt, bosch, makita ve hitachi den şaşma.

• Beğen
Tepkiler: osmanli
Eyvallah kardesim burda yeterli bilgiyi aldiktan sonra diger acacagim.konuda taşlı tarlalarla ilgiliydi.[emoji1] [emoji1] demekkki sende aynı durumlardaymissin....şimdi halletmem gereken bu somun sıkma makinası en kisa zamanda almam lazım