CASE İH JX 75C ESKİŞEHİR ÖZEN DİZEL POMPA VE LDA AYARI

Kadam hayırlı olsun :)) pulluksuz nadasa yardıma bekreriz beşli hazır [emoji1303]

Savbol kadam aybolur 125 maxxumun yanında 5 li takmak bana [emoji3][emoji3] geliriz kadam sen iste yeter ki

SDF de her silindir için regülatör varmış. Pompa yok ve regülatör çok hassasmış pompaya göre.

O kadar detayını bilemiycem acıkcası detaylı bilgi için arayın firmayı bir görüşün genelde bütün markalara uygulamaları mevcut Dizel üzerine pompa ayar lda chiptuning vs uygulamaları yapıyorlar

• Beğen
Tepkiler: şadan aysul
Ayardan sonra fark 1 vites artmis ciftte...yakitta dekara 1.36 litre yakmis.
Gayet tatmin edici emrah hocam.
1 ay önce sifir new holland tt4.55 aldik .garanti bitiminde pompayi ayarlatacaz bizde...
Biz JD nin pompasini garantiden ayarlatmistik parasız. heralde sizinkinde de ayarlatmak garantiyi bozmaz hatta biraz ustelerseniz garantiden bile yaptırabilirsiniz belki

Çekişten yana şüphen varsa bayılma yasıyorsa motor bence garantiyi beklemene bile gerek yok ben bekledim boşa beklemişim gaz ayar kısmı ile hiç oynanmadı bile pompanın elden geçtiğini anlamazlar bile Kaliteli bu tarz bir firmaya yada buraya yolla yapıp yollasınlar tak kullan gönlünce [emoji3]

Sağolasın kardeşim bariz değişiklik oldu gerçekten bu adamı mutlu ediyor meğer bizim kase kükrüyormuş [emoji3][emoji3]
Ilk geldigi gun kadar olmasa da bayilma var emrah hocam...
Motor su an 70 saatte.bayiye ve servise dedik daha motor acilacak bekle dediler... TT4 serisi yeni seri oldugu icin garantiyi de bozmak istemiyoruz her ihtimale karsi.
bıldıgım kadarıyla garantıyı bozmuyor bu uygulama nh servısınden duymıstum..
Servis yag degisimine gelince bi sorayim bakalim ne dicek...

Biz JD nin pompasini garantiden ayarlatmistik parasız. heralde sizinkinde de ayarlatmak garantiyi bozmaz hatta biraz ustelerseniz garantiden bile yaptırabilirsiniz belki
Garanti bozulmuyosa ayar parasini da biz veririz ama garanti bozulursa beklicez 2 sene.

Ilk geldigi gun kadar olmasa da bayilma var emrah hocam...
Motor su an 70 saatte.bayiye ve servise dedik daha motor acilacak bekle dediler... TT4 serisi yeni seri oldugu icin garantiyi de bozmak istemiyoruz her ihtimale karsi.

Servis yag degisimine gelince bi sorayim bakalim ne dicek...

Garanti bozulmuyosa ayar parasini da biz veririz ama garanti bozulursa beklicez 2 sene.

Servise bu konuda baskı yap bence bizim servis ilgilenmedi ama sizinki önemseyebilir fark bariz ortada bayılma 0 çekiş mükemmmel

Biz servise bunu defalarca söylememize rağmen hiç oralı olmadı serviste bitiyor iş bayılmanın önüne geçmek tam güç almak adına ayar şart açıkcası

süper oluş Emrah akam cnh ın takviye 4 ünden seri 1 e geçtiğine göre iyi iş kaçırır artık :)

Kaçırmaz mı kadam hem iş hem yakıt ekonomisi olarak dönecek bu uygulama bize tarlada takviye kullanma derdini bitirdi [emoji3]

MAŞALLAH IYI GORUNUYOR

Teşekkürler fark ortada gayet tatminkar oldu

Kırşehir'de iyi bir pompacı varmış diyolar varmı bilen..

Nabıcan Kırşehir'i abim sök yolla ben yaptırıp yollatırım buradan sen iste yeterki

Garanti eylül sonu bitiyor bizim Case servisi inat ne desem yok diye diretiyor. Söylüyecem kola kapağının altındaki yazı gibi tekrar deneyin diyecek :) Şansımı bide Nh serviste denerim.

Abi bende zamanında aynı sorunu yaşadım servise laf anlatamadık garanti bitiminde kendimiz yaptırdık ama bileydim garantiyi beklemeden yaptırırdım zaten gaz ayarı ile oynanmadı bile garanti dışı olacak sonradan baş ağrıtacak bir yanı yok

Selaminaleykum bildigim kadariyla jxc serisi iveco motor kullaniyo. Ben ls plus 80 kullanicisiyim ls de de iveco motor var. Resimlerde gordugum kadariyla motorlar birbirine cok benziyo. Jxc ile ls plusun motorlari arasinda ne gibi farklar var acaba

Aleyküm selam evet motorlarını bende aynı diye biliyorum turbo intercool farkı ve pompa ayar farkları vardır ls de de aynı motoru görüşmüştüm bende