5611 ön yükleyici önerisi

Özkan makina kepçe massey Ferguson kepçe nin kopyasidir zaten sadece türkiyede üretiliyor massey Ferguson bizdeki orjinal kepçe İsveç mali

Karar veremedim. Ama bizim traktör icin 949 951 uygun sanırım. Birde İsveç çeliği dünya markası eğer İsveç maliysa ve 30 binse 4 bin icin değmez ve iyi alış veriş olmuş birde sizin Bolge neresi. Malum yetkili bayiler arasında da fiyat farkı olabiliyor. Eğer mümkünse yetkili bayiinizi de yazarsanız sevinirim.

Özkan.. mf,fendt,zetor dahil bircok avrupa traktore kepce yapan.. dunyanin en buyuk kepcecisi isvec-ALÖ nun kopyasidir..

Yerliler de artik avrupa ayar kepce yapiyor.. bunlarin basinda Özkan geliyor..

Ithal kepceler 10-13 bin Avro

Yerlinin en iyileri 20-25 bin tl..

Yerlilerde de ana parcalar avrupa zaten.. o yuzden yerli derim..
Katılıyorum size massey Ferguson orjinal kepçe de Alo diyer adı ile Quicke dir aynı kepceyi valtra ve zetor da orjinal olarak takıyor

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
Karar veremedim. Ama bizim traktör icin 949 951 uygun sanırım. Birde İsveç çeliği dünya markası eğer İsveç maliysa ve 30 binse 4 bin icin değmez ve iyi alış veriş olmuş birde sizin Bolge neresi. Malum yetkili bayiler arasında da fiyat farkı olabiliyor. Eğer mümkünse yetkili bayiinizi de yazarsanız sevinirim.
Massey Ferguson kepçelerin hepsi Alo Quicke marka çok kaliteli bir İsveç malıdır internetden araştırın eski kullanilmislari var yurt dışında hiç biyerinde kaynak yapılmış tamir gormusunu bulamazsınız zaten bu bi traktör kepçe üreten büyük profosyonel bi fabrika. Özkan marka olan kepçe gördüğüm kadarıyla bizdeki orjinal massey Ferguson kepçe nin hemen hemen aynisinin kopyası