Landini Hastasıyım ama...

Selamlar arkadaşlar. 70-56 tek çeker fiat var bende ancak yerleri çoğalttık yetmiyor qrtık. Çok araştırıyorum ve Landini ye hastayım, babamla ortak alcaz o da hastası. Ben edirne keşanlıyım bizim burda NH kadar piyasası yok ama biz aldımmı 15-20 yıl kullanıyoruz. Ancak dayım traktörcü, kesinlikle NH al diyor. Biz powerfarm 75 yada 90-95 düşünüyoruz. Ancak şanzıman arızası çıkardığını, parça problemi yaşandığını filan anlatıyor. Avrupa olduğundan arızası masraflı diyor ama vazgeçmek istemiyoruz LANDİNİ den. Bugüne kadar traktör arızası nedir bülmeyiz. Landini bizi üzer mi? Enişteme aldırttım powerfarm 75, şanzımandan ve hidrolik kollardan sıkıntı yaşadı. Hepsi böyle midir? Günlerdir araştırıyorum, yorumlarınıza çok ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler...

Selamlar arkadaşlar. 70-56 tek çeker fiat var bende ancak yerleri çoğalttık yetmiyor qrtık. Çok araştırıyorum ve Landini ye hastayım, babamla ortak alcaz o da hastası. Ben edirne keşanlıyım bizim burda NH kadar piyasası yok ama biz aldımmı 15-20 yıl kullanıyoruz. Ancak dayım traktörcü, kesinlikle NH al diyor. Biz powerfarm 75 yada 90-95 düşünüyoruz. Ancak şanzıman arızası çıkardığını, parça problemi yaşandığını filan anlatıyor. Avrupa olduğundan arızası masraflı diyor ama vazgeçmek istemiyoruz LANDİNİ den. Bugüne kadar traktör arızası nedir bülmeyiz. Landini bizi üzer mi? Enişteme aldırttım powerfarm 75, şanzımandan ve hidrolik kollardan sıkıntı yaşadı. Hepsi böyle midir? Günlerdir araştırıyorum, yorumlarınıza çok ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler...
Landini şekil traktör gibi duruyor ama, mekaniği hakkında bilgim yok. Bizim buralarda ormanda 1 tane gördüm kullanan. Sıkıntılı motor orman işine dayanmaz diye düşünüyorum. Orman işi ova işine benzemez.

Ben 5h ları çok beğeniyorum

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Hocam hiç düşünme al derim ama powerfram 95 ama mc cormick cmax 95 ikisine aynı hazirandan ağustos ayına kadar balya ya koşuyorum aynı aylarda çift sıra silaj makinesi çalıştırıyorum en zorlu işlerde kullanıyorum ben dagitamadim sen hiç dagitamazsin ayrıca yedek parça hiç problem değil Tekirdağ oto namuk her bir parçası var biraz tuzlu ona göre

dayını dinle sen hepsi kul yapısı hepside arıza verir yerlide ithalde önemli olan arızanın nasıl çözüldüğü. servisi yedek parçası bölgende yoksa zaten hiç bakma. net konuşuyorum garanti vs... hepsi hikaye.

• Beğen
Tepkiler: erhannn39
Avrupa 4 sillindirli massey ferguson al.geceleri rahat huzurlu uyu. her kullandığında ne kadar akıllı bir yatırım yapmışım diye kendinle gurur duy.kullanırken keyif al.evde ki yorgunluğunu tarla unuttursun.marka müşteri hizmetlerini kesinlikle arama gereksinimi duymazsın.geleceğine yatırım yaparsın.mümkünse massey ferguson al...

Landini al kardes basit traktordur arizasini fiat yapan her usta yapar motor perkins mf ile ayni. Oyle kolay bi parca kiracak traktor degildir parcasida same kadar pahali degildir motor perkins zaten sanzumandanda kolay kolay ariza yapacagini zannetmem 6860 7860 kullandi komsularimiz hala dahada kullaniyorlar sıfır aldilar piyasasinin uygun olmasi bilen kullanici icin veli nimet

selam kardes landını kullananlar bılır kullanmadanda lutfen yorum yapmayın ben yıllarca fıat 640 kullandım sonra traktoru buyutelım dedık yerlı ve mıllı olsun dedık tumosan aldık aldıgımıza alacagımıza pısman olduk tam ıkı sene guzel tam garantı bıttı şanzuman dagıldı yaptırdık sıkıntı duzen tutmadı ses gelmeye basladı tekrar yaptırdık yıne aynı bu sefer arka hıdrolık bozuldu sıfır beyın taktırdım ve sonunda degıstırdım suan ıkı tane landını var elımde ıkısındende cok menmunum bırı 5H100 DIGERI LANDINI 80GLOP COK GUZEL VE RAHAT TRAKTOR 100 2017 MODEL SUAN 590 SAATE glop 80 de 780 saatte oda 2019 model dosta tavsıye edılecek traktor golop 3 sılındır sılındır bacası buyk oldugu ıcın bırde torku yuksek dort sılındır gıbı çekıyor ranpada cıfte suana kadar hıc sıkıntı yasamadım zaten motor perkıns sanzumanda landınının kendı orjınal sanzumanı bılır bılmez traktor hakında yorum yapmayalım kullanıcı olarak ben suan ıkı seeneyı doldurmak uzereyım bır sıkıntı yasamadım alacak kardeslere tasıye ederım saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR