Yardım Koyunlar için çadır tavsiyesi

Merhaba abilerim arkadaşlarım mevcut kullandığımız kendi çabamızla imkanımızla yaptığımız koyun ve kuzu için kullanılan çadırımız yetersiz ve kış aylarında sıkıntı yaşıyoruz
Mevcutta çadır kullanan ve sıcaklık ve soğukluk konusunda bana sıkıntı yaşatmayacak 300 küçük baş barındıracağım alabileceğim ve tavsiyeniz ne olur
Şimdiden teşekkürler

Merhaba abilerim arkadaşlarım mevcut kullandığımız kendi çabamızla imkanımızla yaptığımız koyun ve kuzu için kullanılan çadırımız yetersiz ve kış aylarında sıkıntı yaşıyoruz
Mevcutta çadır kullanan ve sıcaklık ve soğukluk konusunda bana sıkıntı yaşatmayacak 300 küçük baş barındıracağım alabileceğim ve tavsiyeniz ne olur
Şimdiden teşekkürler

hocam bu adrese bakınız
10x50 KAR TUTMAZ İÇ-DIŞGALVANİZLİ ÇADIR SEKTÖRÜN TEK LİDERİNDEN
İlan No: 425641079
http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...cadir-sektorun-tek-liderinden-425641079/detay

çadır işini en güzel ankarada yaparlar. kurulum dahil 500 m2 bir çadıra 38000 gibi fiyat almışltım ama bu dediğim çadırın karkasına istersen daha sonra sandwic panel yapabiliyodun yani kaliteli bir kurulum profilleri net kalınlığı 2,5 mm ama her bütçeye uygun olarak yapan çadırcılar mevcut bence adresin ankara olmalı