Td 100 neden bu kadar zorlanıyor

Dibine kadar motor devir almadan indirirsen çekmez tabi. Kolla çok oynuyor. Vites iyi gibi ancak o motorun hakkı 9 lu ve sehpa ile bir gitmesini istiyorsa da 120 lik motor koşacak. Şöförün acemiliği. Başıma geldiği için emin konuşuyorum. 13 tillerim ile çeltik yerini havalandırayım dedim. Altı sağlam ağırdı. Bende saldım ne varsa motor 30 cm gidemedi. Az yükselttim yok daha da yükselttim yine yok. Aynı videodaki gibi indir kaldır yine çekmiyor. Sonra dedim ben ne yapıyorum. Bir karışa kurdum motor rahatladı bir nebze. Sonra başka bir tarlaya gittim tav yerinde. Sehpaya indirdim banamısın demedi. Tamamen acemilik bu arkadaşın yaptığı.

Batuhancim guzel bir video. Bu tarla lazer cekilmis pamuk tarlasi. Td100 e 11li cizel tam gelir. Lazer cekilmis yerede 40 cme girmek normal derinliktir. Bence burda markaya biraz garezi var sanirim video ceken arkadasin. 2 takviye 3 viteste bu cizelde sigorta kestirir o motor hic acimaz.

• Beğen
Tepkiler: Batuhan7066

Batuhancim guzel bir video. Bu tarla lazer cekilmis pamuk tarlasi. Td100 e 11li cizel tam gelir. Lazer cekilmis yerede 40 cme girmek normal derinliktir. Bence burda markaya biraz garezi var sanirim video ceken arkadasin. 2 takviye 3 viteste bu cizelde sigorta kestirir o motor hic acimaz.
Yok aytaç abi video yu çeken adam traktörden anlamıyor