Hakkını yememek lazım erkunt senin.

18.02.2011
6,058
1,598
sivas

Arkadaşımın dediğine göre zapt olmuyor. 90 lık çok farklı diyor gitmeden son şovunuda yaptı akşama götüreceklermiş. 80 lik geliyor bundan sonra 80 likle yola devam .kötü yönlerinide iyi yönlerinide söyleyeceğiz kurtuluşun yok erkunt. Seni lider yapana kadar en sert eleştirilere neves aldırmadan devam. Bu videoda çekişini gösteren iyi yönün 😊😊😊

https://youtu.be/oTdLOp102-g

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg
Bende bi tane getirdim xxx hp .2+.. zf dehşetülarz bişey büyük beygir bekleyenlere özell :) birde gösterebilsek işte :(
Ercanım millet zf den bıktı artık. Çok arıza veriyor. Vıraksınlar şu hindulara yaptırdıkları zf yi de 3 buçuk lu bir şanzumana geçsinler. Deutz ve mccormick gibi 😀😀😀😀
Servisler bile zf yi yapamıyo ayriten abi e serisi alın diyorlar .napacaz 😀😀😀😀

Ercanım millet zf den bıktı artık. Çok arıza veriyor. Vıraksınlar şu hindulara yaptırdıkları zf yi de 3 buçuk lu bir şanzumana geçsinler. Deutz ve mccormick gibi 😀😀😀😀
Servisler bile zf yi yapamıyo ayriten abi e serisi alın diyorlar .napacaz 😀😀😀😀
Abi zfden neden bıksınlar.
ZF ankarada yapılıyor hindistan nerden çıktı 100 110 arka almanyadan geliyor.
Hele büyük oğlanın işini bitirelim bi .

Abi zfden neden bıksınlar.
ZF ankarada yapılıyor hindistan nerden çıktı 100 110 arka almanyadan geliyor.
Hele büyük oğlanın işini bitirelim bi .
Vallaha zf yi pek tutan yok ercanım servisler bie abi e alın diyor zf kasıyor diyor. Erkuntta zf sevmeyenler.içn e serisi yaptı zaten bu yüzden zf çok ağır devir olduğu için. Bir çok eski yönleri yok değil rampalarda boğulmalar falan görünce millet uzak durdu. Zf serisi kadarda e seri satılıyor sende biliyon. Hindi dediğime bakma iddia değil çok arıza yaptığından dedim hinduların üretimi gibi çok nazik difransiyeli kilitleyip pati çektirdim sekromenç gitti hemen 1500 tl mi yedi oda 2014 te şimd olsa 3000 alırlar. 480 likle 55 dekar talra yı dif kitleyip sürdümde 30 yıllık traktör tık yok.

İnşaallah koca oğlanıda göreceez.

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Arkadaşımın dediğine göre zapt olmuyor. 90 lık çok farklı diyor gitmeden son şovunuda yaptı akşama götüreceklermiş. 80 lik geliyor bundan sonra 80 likle yola devam .kötü yönlerinide iyi yönlerinide söyleyeceğiz kurtuluşun yok erkunt. Seni lider yapana kadar en sert eleştirilere neves aldırmadan devam. Bu videoda çekişini gösteren iyi yönün 😊😊😊

https://youtu.be/oTdLOp102-g
Bu 90 liga 4 lu pullukmu takiyorsunuz. Bunun hakki 5/13 yada 14 lu deyilmi.?

abi köylülüğü unutma haa
Unutmuyorum topraam da savaş beni köyemi salıyo..

Bak topraam nerelerde dolaşıyoz.

e8aac2482fef858dc094665ffc817c04.jpg