Case JX75C ayrıcalıktır.

Bunun pompada ayarsız bizim motorun eski hali eski sesi malasef Ayardan sonra takviyeye unutun seri 1 vites ile 15-16 gaz her türlü zemini sürüyor 16 gaza ayarlayın zor yerlerde gazı kendi tamamlıyor ne hassasiyet ne gaz ayarı çiziye girdiğin ayarla çıkıyorsun İşte o ayardan sonra tam bir ayrıcalık oluyor açıkcası

Özen dizel candır

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
ozaman benim 75c nin ayarı güzel hiç takviye4 le pulluk kullanmam say basını sürerken dahi 1 i kullanırım kalkışlarda yarım saniye devrini alıncaya kadar hafif bayılır sonra kükrer, dün pederi tarla sürmeye götürdüm performansı çok houna gitti yer tavı kaçık olmasına rağmen maşallah hiç bayılmıyor çok güçlü dedi ve hayatı motor üstünde geçmiş birisidir

ozaman benim 75c nin ayarı güzel hiç takviye4 le pulluk kullanmam say basını sürerken dahi 1 i kullanırım kalkışlarda yarım saniye devrini alıncaya kadar hafif bayılır sonra kükrer, dün pederi tarla sürmeye götürdüm performansı çok houna gitti yer tavı kaçık olmasına rağmen maşallah hiç bayılmıyor çok güçlü dedi ve hayatı motor üstünde geçmiş birisidir
Selamunaleykum kardaşim bende de 2015 jx75c var ama performansindan memnun değilim sizin kadar servisede güvenip bakım yaptırmadım. Genel bakımları dışında bi arıza veya masrafta çıkarmadı ama bazen tarla sürümü ve yükte beni yanıltıyor.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cdc08601af4919d6b28991f05eded038.jpg

ben kaportanın üstündeki ızgarayıda siyaha boyadım güzel oldu [emoji23][emoji23]