Aycicek yerleri tel tırmık

Güzel paylaşım Ethem. Kolay gelsin. Nasıl Kubocan? Sizin oralarda moda biraz Kubocanlar...:D

Claasin c si olamaz herzaman soylerm ama yerli fiyatlarinda olupta yerlide ust duzeyde kaliteli bi traktor ariyorsaniz kubotayi tavsiye ederm parasina gore gercekten kaliteli kabini ses gecirmiyor donuslerinij uzerine traktor yok zaten yakit az herseyiyle 4 4 luk ama claasa binince yinede baska :)

• Beğen
Tepkiler: alipasalierkan
Trakyalı arkadaşlar bu tel tırmıktan acil lazım nasıl temin edebiliriz???
Buyur adresi ve telefonu
1bf12c09677321833ea293b8d323a9e5.jpg

• Beğen
Tepkiler: yesi
Kolay gelsin tel tırmık verimli oluyormu ürüne zarar vermeden ? Birde sadece trakyadamı var bu tırmıktan almak istesem başka yerde bulma şansım yokmu Denizlideyim internette buldum bi satıcı ama nakliye sıkıntı olacak.Bilgi verirseniz sevinirim.

Denizlinin neresindensiniz? Tel tırmık kaymak kırmak yeni çıkıvermiş otları öldürmek ve havalandırmak için kullanılıyor. Ben yeni yaptırdım biraz geç kaldı benimkisi ama otlara baya faydası oldu

Çivril çıtaklıyım çekirdekler birer karış daha işçi sorun oluyor bu tırmığın faydası olursa bundan kullanmak istiyorum. Nerde yaptırdınız denizli demi ? satış fiyatı 1750+nakliye istediler istanbuldan

Tavas'ta yaptırdım. Telleri gönderttirdim. Hemen hemen aynıyı buldu fiyatı.. otlar çok küçük olacak yeni çıkıvermiş. Hem birinci ara sürümü yerine de geçiyor toprağı havalandırmak için