Çokcanlar balya makinası

Mesut kardesim senin makinanın baglama grubunun markasi nedoir acaba.. cokcanlarda rapse baglama grubu var herhalde orjinal baglama grubunu nasil anlariz yardimci olurmusunuz.

Orjinal raspe bağlama grubunda r ile başlayıp devamında rakam olan bi kabartma yazı vardır fotoğraftaki gibi
4b4432912a1dfbef4a0fe5f8efad09ce.jpg

Mesut kardesim senin makinanın baglama grubunun markasi nedoir acaba.. cokcanlarda rapse baglama grubu var herhalde orjinal baglama grubunu nasil anlariz yardimci olurmusunuz.
Allah razı olsun kardeşim cümlemize hayırlı olsun allah bereketli sezonlar versin hepimize benim makinanın bağlama grubu raspe üzerinde RS ile başlayıp rakamla devam ediyor tabi rakamlar aklımda değil

Kac model kardesim seninki makina nasil sen kuklanmissin bu markayı aydinlatirsan sevinirim.
Makinanın modelini inanırmısın bilmiyorum bu kış aldık biz makinayı toplu olduğu için aldım balıkesir erdallardan aldım yapılması gereken ne varsa yapmışlar lastikleri sıfır kayışları burçları haşpay bıçakları pikap telleri istavrozları a dan Z ye bilyaları grup dişlileri pikap lift hortumları kızakları iğneri herşeyi sıfır üzerinde bir tane bile paslı cıvata yok 40 bin balyaya kadar garanti verdi ve nerde olursanız olun arıza durumunda benim ustam gelecek parça değişimi gerekiyorsa değiştirecek para almadan makinanızı çalıştıracak dedi sattığı makinanın arkasındalar esnaflık alaka desen en üst düzeyde piyasadaki kaynaklı patlak çatlak makinayı alacağıma bunu hiç düşünmeden aldım bir haftadır çalışıyor makina sadece yağlıyoruz o kadar

Makinanın modelini inanırmısın bilmiyorum bu kış aldık biz makinayı toplu olduğu için aldım balıkesir erdallardan aldım yapılması gereken ne varsa yapmışlar lastikleri sıfır kayışları burçları haşpay bıçakları pikap telleri istavrozları a dan Z ye bilyaları grup dişlileri pikap lift hortumları kızakları iğneri herşeyi sıfır üzerinde bir tane bile paslı cıvata yok 40 bin balyaya kadar garanti verdi ve nerde olursanız olun arıza durumunda benim ustam gelecek parça değişimi gerekiyorsa değiştirecek para almadan makinanızı çalıştıracak dedi sattığı makinanın arkasındalar esnaflık alaka desen en üst düzeyde piyasadaki kaynaklı patlak çatlak makinayı alacağıma bunu hiç düşünmeden aldım bir haftadır çalışıyor makina sadece yağlıyoruz o kadar

Cokcanlar saglam makina o zaman kardesim.hayirli olsun allh kaza bela vermesin.

hayırlı olsun. sağlam makinadır 2012den beri kullanırım. sonuçta kul yapısı bir yerinede birşey olursa fabrika malının arkasında korkun olmasın en önemli kısmı bu bence. seridir sapta tıkanmaz samanı iyi parçalar haşpayı.

hayırlı olsun. sağlam makinadır 2012den beri kullanırım. sonuçta kul yapısı bir yerinede birşey olursa fabrika malının arkasında korkun olmasın en önemli kısmı bu bence. seridir sapta tıkanmaz samanı iyi parçalar haşpayı.

Insallah tek temennimiz o kardesim. Bi kac kisiden daha duydum hem seri hemde balyalari duzgun yaptigini. Ip olarak hangi marka kullaniyorsunuz sorun acmayan ?

Insallah tek temennimiz o kardesim. Bi kac kisiden daha duydum hem seri hemde balyalari duzgun yaptigini. Ip olarak hangi marka kullaniyorsunuz sorun acmayan ?

makina ne koyarsan onla bağlıyo ben genelde fil ip kullanıyom bazen ip bitiyo eşden dosttan adı bilinmedik iple alıyom 3-5 koli onuda sorunsuz bağlıyo. ama adi ip nakliyede ve stokta sorun yaratır. ben fil ipten memnunum.

• Muhteşem
Tepkiler: Baba_yaru
Bende tercihimi çokcanlardan yana kullandım makinayı aldığım yerde galligani paksan elibollar çokcanlar vardı çokcanlar hepsinin arasından ben burdayım diyordu zaten almaya giderken de aklım daki tek marka çokcanlar dı satan kişide çokcanları tavsiye etti galligani Şase ve boğaz batlatır ama çokcanlar a batlatamazsınız dedi bağlama grubu orjinal raspe
d933231c6ac69f6b1238608221164ebb.jpg
50723227be16bf0aff23605bb7653ee7.jpg
39c38c3790c6635ce4a3a2d284d4bd4f.jpg
1dd669416ea2acf0dc30a56910145702.jpg
Mesut uyanık kardeşim ben bu sezon Erdallar ticaretten çokcanlar marka haşbaysız balya makinası almayı düşünüyorum sen memnunmusun makinenden durum nedir ne değildir fiyatları nasıl arıza olduğunda firma yardımcı oluyor mu bilği verirsen sevinirim