Ford 3610 un arka hidrolik yagini değiştirdim resmen çamur cikti iceriden

145f38c36e76ea5e1c9b3acca76c5a68.jpg
2d65d651be45e42f04fa079ca8f487fe.jpg
89cf9cc4d34dcbbcb2273dcf1ad62bba.jpg
75633bfb8df1ada4e781e522f9c004ba.jpg

Sagolasin abi iceriyi temizledim süngerle butun pis yagi cektirdim mazotla yikadim filtreyide degistirdim simdi hidrolik cok hizli kalkiyor
Birde hidroligin makarasi kayipti iceri düşmus Allahtan difransiyelin arasina falan girmemis yoksa buyuk sorun acardi

Selamunaleyküm usta kaçnumara hidrolik yağı kullandım elimde 46 numara hidrolik yağı var birde bunların yağları nerden doluyo nerden boşalıyo ben şahsen bulamadım defransiyekle bir olduğunu söyleyenler var gerçekten öylemi hidrolik 90 numara dişli yağı ile kalkarmı

Kolay gelsin.Mazotla yıkamışsın, inşallah keçeler bir numara yapmaz.Bunların yağları 90 numara olması lazım.İnce yağ atarsanız, mazotlada yıkamışsınız, keçelerden yağ kaçağı yapabilir, benden söylemesi...

Selamunaleyküm usta kaçnumara hidrolik yağı kullandım elimde 46 numara hidrolik yağı var birde bunların yağları nerden doluyo nerden boşalıyo ben şahsen bulamadım defransiyekle bir olduğunu söyleyenler var gerçekten öylemi hidrolik 90 numara dişli yağı ile kalkarmı
Valla sanayideki ustalar 30 numara koy dediler bize yillarca hep eksildikce tamamladik 30 numara yag ile fren kecelerinden yag siziyordu zaten onlarada el aticam musait zamanda yag bosaltim yeri altta difransiyeliin altinda kare bi tipa var ordan bosaliyir şanzimanla ikisi ayri yaglarin