azim 8 sıralı havalı mibzer

https://www.youtube.com/watch?v=CFTm7ETAfMg&t=181s

irtem marka 4lü havalı mibzerimizi değiştirmeyi düşünüyoruz. 6lı gübresiz tip almayı düşünüyorduk ama sadece ekici yerler içe doğru giriyor şase yine geniş olarak kalıyor. Bu tip hoşuma gitti şase katlanıyor irtemin sitesinde baktım irtemde üretiyor 8li hatta 10lu da varmış. Bu tip büyük havalı mibzer kullanan var mı artısı eksisi var mı? Marka olarak irtem düşünüyoruz.

Bnde kendime 6 li sakalak aldim teleskopik sase yani ekimde kollar ice giriyor ne olursa olsun 35 cm sag 35 cm sol iceri kayiyir gubre kovalarindan iceri giriyorlar 8 li almayi dusundum onu tercih etmedm hem fiyat yuksek hem katlamali oluyor

Bnde kendime 6 li sakalak aldim teleskopik sase yani ekimde kollar ice giriyor ne olursa olsun 35 cm sag 35 cm sol iceri kayiyir gubre kovalarindan iceri giriyorlar 8 li almayi dusundum onu tercih etmedm hem fiyat yuksek hem katlamali oluyor

Hangi markanın 6lısını aldınız? Gübresiz tip almayı düşünüyoruz ayçiçeği ekiminde hiç gübre kullanmıyoruz. hatırlıyorsan 6lıyla 8linin fiyatlarını yazar mısın?