JOHN DEERE balya mak. sente ayarı nasıldır ?

Merhabalar arkadaşlar. John deere balya makinam var. şanzıman milini baskı balatayı ve flanşını yenisi ile değiştim. Yamyamı senteye aldım ama beyin kısmını senteye alamıyorum çok ince ayarı var bilenler lütfen yardım etsin acil... saygılarımla...

Bizdede john deere 224 ws var bizim makinada bir ara öyle senteyi kaçırdı biz epey ugrastık ayarlayamadık sonra usta getirdik halletti onları sente ayarı yeni makinalar gibi degil zor oluyor.

YAPTIM ASLINDA. Ama piston veya tokmakda diyen var son konumda sıkıştırmaddayken iğneler harekette ve yarım turunu yapmış oluyori bu konumdayken enmiyet mandalıda takılmıyor iğneleride piston sıkıştırmıyor. yaptığım ayarda piston tam balyayı sıkıştırdığında iğneler pistonun girintili kısmında oluyor merak ettiğimde bu. tam sentedemi?

YAPTIM ASLINDA. Ama piston veya tokmakda diyen var son konumda sıkıştırmaddayken iğneler harekette ve yarım turunu yapmış oluyori bu konumdayken enmiyet mandalıda takılmıyor iğneleride piston sıkıştırmıyor. yaptığım ayarda piston tam balyayı sıkıştırdığında iğneler pistonun girintili kısmında oluyor merak ettiğimde bu. tam sentedemi?

makina modeli tam olarak ne öncelikle bunu soylersen yardımcı olamaya calısırız çok eskiden 1982-2000 yılları arasında telli 342 kullanmıstık uzun seneler dertli makinadır bunlar :)