80 66 ve tt 55 siz olsanız naparsınız

Tümosan 7480 lere 8280 lere bak kardes 2000 model motor 70 80 66 larla ayni k.milleride guzel zaten fiat alt yapili fiat kalitesinde o model tümosanlar yada landini 8860 7860 lara bak hem uygun hemde bu iste surekli kullanilan motorlar
Tavsiyen için teşekkür ederim büyük konuşmayayım ama 6 7 tane traktör kullandık yıllardır hep fiat tı başka marka sokmaz babam kapıya adam 2012 8095 tümosanı istemedi 50 bine vereceklerdi ben altın verip gümüş almam dedi koyu fiat hastası

düşünce güzel ama bu ilandaki motorun ekmeği coktan yenmiş durumda 70 66 80 66 tek çeker bu iş için ideal....tt 55 haşpayda size randuman vermez istediğin kadar diş seyrelt haşpay onun harcı değil... 3 silindirin balya serüveni ot yonca olarak kalır tat vermez zaten saman balyasında...4 silindir olsa idare eder derdim cunku gercekten cok farkediyor
Tt55 in haşpay da iş yapmayacağını biliyorum kendim tamirciyim ıveco yetkili serviste çalışıyorum farkındayım yani tamam sade teferruatsız arıza sorunu olmayan bir traktör ama bu işin traktörü değil o yüzden değiştirmek istedim ama ekmeği yenmiş bir traktör almaya gerek yok bizim buralarda düz traktör tutulmuyor bana yaramaz yani arazi eğimli balya makinası ittiriyor

Tt55 in haşpay da iş yapmayacağını biliyorum kendim tamirciyim ıveco yetkili serviste çalışıyorum farkındayım yani tamam sade teferruatsız arıza sorunu olmayan bir traktör ama bu işin traktörü değil o yüzden değiştirmek istedim ama ekmeği yenmiş bir traktör almaya gerek yok bizim buralarda düz traktör tutulmuyor bana yaramaz yani arazi eğimli balya makinası ittiriyor

arazi engebeli ise 70-85 hp bandında 4 çeker 4 silindir motor lazım size... case c serisi tavsiye ederim 65 lik yada 75 liği işinizi görür çoık rahat kuyruk mili de kuvvetli 4 silindir oldugu için bu modeller balyayı duymuyor bile

Kardes 74 80 82 80 in fiattan ne farki var motor ayni sanzuman ve gerisi 780 uzerinde tumosan yaziyor sadece. Landiniyide sizin oralarda tutuluyor kesinlikle pisman olmassin fiat sistem gibidir zaten sistemi fiattan biraz daha ustundur sistemi balyacilik icin en uygun en hesapli iki traktor markasi tumosan ve landini 80 66 lara baya para vermen gerekiyor 8066 piyasayi savurdu adeta kardes bende bir 66 serisi kullanicisi olarak sana alternatif bunlari tercih etmeni oneririm. Uygun 2000 2005 arasi tumosanlara bak fiattan farki yok o traktorlerin ben galericilikde yapiyorum karar senin ama tumosanin yenilerinden bahsetmiyorum farkindaysan eski devlet uretimi tumosanlar. 8066 daki motorda sanzumanda tumosanin da is yaptigi yerlerde yapiliyor fiatlarin yuzde 50 sinin motoru tumosan yapimidir. Hesapli uygun traktor alacaksan devlet uretimi tumosan kesinlikle pismanlik duymassin

Kardes 74 80 82 80 in fiattan ne farki var motor ayni sanzuman ve gerisi 780 uzerinde tumosan yaziyor sadece. Landiniyide sizin oralarda tutuluyor kesinlikle pisman olmassin fiat sistem gibidir zaten sistemi fiattan biraz daha ustundur sistemi balyacilik icin en uygun en hesapli iki traktor markasi tumosan ve landini 80 66 lara baya para vermen gerekiyor 8066 piyasayi savurdu adeta kardes bende bir 66 serisi kullanicisi olarak sana alternatif bunlari tercih etmeni oneririm. Uygun 2000 2005 arasi tumosanlara bak fiattan farki yok o traktorlerin ben galericilikde yapiyorum karar senin ama tumosanin yenilerinden bahsetmiyorum farkindaysan eski devlet uretimi tumosanlar. 8066 daki motorda sanzumanda tumosanin da is yaptigi yerlerde yapiliyor fiatlarin yuzde 50 sinin motoru tumosan yapimidir. Hesapli uygun traktor alacaksan devlet uretimi tumosan kesinlikle pismanlik duymassin
Teşekkür ederim önerin için allah razı olsun ama bize fiat tan başkası haram bu güne kadar başka marka gelmedi bizim kapımıza kara kafa 80-66 bir sevdadır [emoji1]

Tabiki giat bir sevda parayi basip bu hasraliktan kurtulacan o zaman usta
Öyle yapıcaz hayırlısıyla allah nasip ederse seneye balya makinasının önüne bi 80-66 alacağız tt55b de meyve bahçeleri için durur fiatı fiat yapan 640 65-46 70 56 70 66 80 66 anlatmaya gerek yok biliyorsun o yüzden 78 senesinden beri fiat çıyız biz başkası haram bize[emoji1]

Tt55b kalıbı mı küçük geliyor yoksa gücümü
Biz tt55b den çok memnunuz sıfır almıştık 2008 den beri bizde ve patoz da çalıştırıyor meyve bahçelerinede giriyor çayır biçme de çalışıyor kuru tarımda yapıyor bu sezon balya makinası aldık şuan haşbaysız bağlıyoruz hiçbir sorun yok yakıtıda çok güzel çekişide sadece iki üç iş aynı anda yapıyoruz hem balya hem meyve bahçeleri hemde büyük baş işletmesi o yüzden balya için büyük bi traktör istiyoruz ve yıllardır hep bi 80-66 olsun istemişimdir gözümdeki tek traktör bi iş yapmasada dursun evin önünde kara kafa yıllardır fiat kullanıyoruz şuan ki td serilerinde asla gözüm yok ve başka bir markada da sadece kara kafa 80-66 bizimkide böyle bir sevda [emoji1]