Sune ile mucadele

Merhaba

Sune ilaci atilmasi icin herhangi bir duyuru yok bu ay icinde atmak gerekebilir. Sizler ne yaptiniz bu konu hakkinda .. veya tarlalari gormeye giden oldumu trakya bolgesinde sune varmi ?

Ben pasları atar iken ilk tarlada daha gördüm. Üşenmedim gittim evden ilacı kattım. Bir daha çiğnememek için geçen hafta gömdüm ilacı. Etkisi de uzum süre devam edeceğini düşünüyorum.

Aga keşke pasla karıştırıp ataydın. Süne her zaman var. Biz koyun olduğumuz sürece de olmaya devam edecek. Her sene aynı terane. Süne büyüsün yayılsın ilaç firmalarının satış planına uyum sağlansın ondan sonra var derler. 3-5 zam da koyup satarlar.

• Beğen
Tepkiler: eminyarkin
Aga keşke pasla karıştırıp ataydın. Süne her zaman var. Biz koyun olduğumuz sürece de olmaya devam edecek. Her sene aynı terane. Süne büyüsün yayılsın ilaç firmalarının satış planına uyum sağlansın ondan sonra var derler. 3-5 zam da koyup satarlar.

hersene pasla vandexi karitırıp atıyordum bu sene karıştırmadım süne atarken dekara 300grm üre ile aminoasit koyarım zamanında ucuz ilaçla atarım dedim şimdi ise çiçeklerle uğrasiyoruz ilaç gubre ara sürüm vakit bulamıyorum :) bakalım pazar yağmurlu diyor pazartesi atarım artık