Türkiye Çifçtiler Kulubüne katıldınız mı?

7a2b1a3cdc2d9bff530eadbbd9696fcb.jpg

seviye sürünmeyi geçmiş yerin dibine girmiş.
ben elekyronikçiyim elektronik forumlarında çok ciddi yardımlaşma var.
trakkülüp bile tuhaf geliyor.
tarımda geriye gidiyoruz diye ağlanıyoruz ama hiç üretim konuşmuyoruz.
bütün derdimiz kimin traktörü daha iyi
Çok özür dilerim 2 tane hıyar yüzünden
Bence bu seviye bize uygun degil
Çok özür dilerim bu 2 tane hıyarı dikkate almayınız

Bende yarım yamalak elektronikçiyimde :)Gece Uçuşu'na üyemisin?
çoğunlukla picproje.com orayı takip ediyorum.
birkaç tanede yabancı site
avrfreaks.net
rusların offtop.ru
orada analog elektronik konusunda baya coşmuş elektronikçiler var
niye yarım yamalak olsun usta bu mesleğim ucu sonu yok mükkel elektronikçi yok [emoji2]

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
çoğunlukla picproje.com orayı takip ediyorum.
birkaç tanede yabancı site
avrfreaks.net
rusların offtop.ru
orada analog elektronik konusunda baya coşmuş elektronikçiler var
niye yarım yamalak olsun usta bu mesleğim ucu sonu yok mükkel elektronikçi yok [emoji2]

Çocukluktan gelen bi merak var askerden sonra bi elektronikçinin yanında çalıştım amatör telsizci belgesi almaya uğraşıyom. Bizim sanayide bi usta var branşı haricinde araba gelince kaputu açar sigara bitene kadar bakar sonrada bunu biz yapamayız Kayseri'ye götür der,beninki o hesap bi yerden sonra kafam basmıyor :)

merak ettiğin konularda her zaman soru sorabilirsin elektronik veya başka bir konu ben güç elekyroniği ile uğraşıyorum fanuc robotlar punta kaynak robotları standart punta makinaları kaynak kontrol ünitesi yapıyorum diyeyim elektronik çok ekstrem değilse kart tamirleride yapıyorum
forumda gördüğüm en üzücü şey 1000 TL maliyeti olmayan çok ilkel bir elektronik yapı traktöre eklendiğinde fiyatı çok abartılı şişirilmesi

• Beğen
Tepkiler: Alexander
merak ettiğin konularda her zaman soru sorabilirsin elektronik veya başka bir konu ben güç elekyroniği ile uğraşıyorum fanuc robotlar punta kaynak robotları standart punta makinaları kaynak kontrol ünitesi yapıyorum diyeyim elektronik çok ekstrem değilse kart tamirleride yapıyorum
forumda gördüğüm en üzücü şey 1000 TL maliyeti olmayan çok ilkel bir elektronik yapı traktöre eklendiğinde fiyatı çok abartılı şişirilmesi

Aynen toptan alınıp ucuza mal edilen şeyler çok abartılıyor. Traktöre dışardan kumanda kolu takma işiyle uğraşıyorum güçlü bi silgi motoru buldum ucunada aparat yapıp araya cam kaldırma/indirme düğmesi bağlayıp ağır devirde denedim başarılı güzel bi şekilde montaj yapmak kaldı maliyeti 100 lira tutmadı. Arada bi bilgi için rahatsız ederim :)

Aynen toptan alınıp ucuza mal edilen şeyler çok abartılıyor. Traktöre dışardan kumanda kolu takma işiyle uğraşıyorum güçlü bi silgi motoru buldum ucunada aparat yapıp araya cam kaldırma/indirme düğmesi bağlayıp ağır devirde denedim başarılı güzel bi şekilde montaj yapmak kaldı maliyeti 100 lira tutmadı. Arada bi bilgi için rahatsız ederim :)
muhtemelen hız ayarı konusu olacaktır bu konuda birşeyler paylaşabilirim

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Grupta Küfreden bendim.
Batuhan Kullandığın kelimeye dikkat et bende agzimi bozmayayim.
Gereken insanlara gerektigi gibi davranilir.
Sorulan her soruya dalga gecerek cevap bi grup haline geldi bende gereken insanlara gereken muameleyi yaptim.
Sonuc gruptan atildim.
Kusura bakmayin huzursuzluk yasattim sizlere ama gerekli olan buydu.