Lamborghini türkiye den neden cekildi

46a314ad26710a55545efbe230654cfe.jpg

Parcanin pahaliligindan degil.öyle olsa deutzda satamaz.Tamamen ulkemizdeki algidan.Suan samenin modellerini bile getirmiyorlar dogru düzgün.sadace same severler icin bikac urun var.Deutzun ismi ve alman oldugu icin yogunluk deutza.Avrupaya bile bakarsaniz deutz modelu daha cok.Deutzda 440 beygir projeleri ve uretimleri mevcut.Tamamen kar yapma amacli bisey insan arz ve talebine gore sekillenir piyasa.same deutzu satin aldi ona ragmen deutz on pkanda.

• Beğen
Tepkiler: Tümosan'cı!
halk neden almıyo parçasının pahalılığından değil PARÇAYI BULAMADIĞINDAN uzak duruyo bugün lamborghini türkiyede çok satan nice traktöre 10 basacak bir traktör fakat çiftçi makinası arızalandımı en geç 3 günde yaptırıp tarlaya sokması lazım çiftçinin her işi traktörle şahsuvaroğullarının sitesinden birisi depoyu nerden alacam diyo onlarda adres gösteriyo istanbulda veya başka bir şehirde sanayide haftalarca yatıp parça bekleyen butür traktörler var balya çekmek 1 ay beklemez.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Deutz fahr varken same ye bile sıcak bakılmıyor tut ki lamborghini satılacak. Sdf motorlu deutz ları alman diye satıyor bayiler. Sdf nin fabrikalarının nerde olduğunu bilen var mı? Hindistan diye tahmin ediyorum. Hatta sdf motor da hindistan da üretilip italya da birleştiriliyor galiba. Hakiki alman deutz lar yüksek beygir gücünde

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
10-12 yıl önce de Same tutuluyordu, Deutz ortalarda yoktu.
Sirayla piyasada ikisinden birini ön plana çıkarıyorlar.

Şimdi samede model bırakmadılarki.eski ironlar dıamonlar silverları bitirdiler nedense.G serisinin dengi olan explorerları bile getirmiyorlar.Deutzu satın alan same ama esamesi kalmadı.Avrupada teknoloji liderliği almış zamanında yok olup gidecek.sdf nin politikasını sevmiyorum.same kullanıcısı olarak bidaha sdf çok zor

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Benim hatirladigim kronik şanzuman sorunu vardi. Parca bulmak zor, bulsanda pahaliydi. O zaman duymustum polatlida sanzuman dagitanlar orjinali pahali oldugu icin ostimde yari fiyatina disli yaptirmisti.

O kronik şanzıman sıkıntısı olsa aynısı deuyz ve samedede olurdu.Aynı mal sonuçta.sorun arıza parça fln değil.madem öyle niye deutz alıyor millet.sorun sadece bizim milletimizin algısı.reşat altını diye tutturulan motorlar var.sıkıntı yeniliğe açıklık yok

• Beğen
Tepkiler: guray ve yarbay10
Parcanin pahaliligindan degil.öyle olsa deutzda satamaz.Tamamen ulkemizdeki algidan.Suan samenin modellerini bile getirmiyorlar dogru düzgün.sadace same severler icin bikac urun var.Deutzun ismi ve alman oldugu icin yogunluk deutza.Avrupaya bile bakarsaniz deutz modelu daha cok.Deutzda 440 beygir projeleri ve uretimleri mevcut.Tamamen kar yapma amacli bisey insan arz ve talebine gore sekillenir piyasa.same deutzu satin aldi ona ragmen deutz on pkanda.
Mantıklı bir açıklama, alıcı ne isterse onu getirmeye mecbur, para kazanmak istiyorsa.