Lüleburgaz tarım fuarı

04.12.2007
5,977
7,763
46
lüleburgaz

DEMİR EZEN RÖMORKLARI. geçerler köyü saray tekirdağ.15 tonluk 22000 tl.dingiller 80x80 dolu dingil.yan kapaklar 2mm saç +çam tahtası.

Resimler ve ekler

• 20170526_200031.jpg
    20170526_200031.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 658
  • 20170526_200022.jpg
    20170526_200022.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 528

İskender bugün sizin taraftan gittim burgaza maşallah bugdaylar aycicekleri güzel yalnız santrale gelmeden bir ayçiçeği tarlası var şöyle tarla sahibine kaşın çok otlu

Çok şükür bu yıl Rabbim inşallah yüzümüzü güldürecek.benim o mevkide tarlam yok.tarlaya gelince MAL sahibine benzemez ise haramdır! Anladın sen onu :)

• Beğen
Tepkiler: umedis
Güzel paylaşım İskender abi. Gürşah' a benziyor römork tasarımı....

Aynı yorumu firma sahibine bende yaptım.itiraz etmedi hatta gülümseyip inşallah onların izindeyiz dedi.fuarda en sağlam römork bu marka ve Uzunköprü İsmail tutmaz olarak benim favorilerimden.FERMAK. VOLKAN.PALAZOĞLU. DURMAZ KARDEŞLER.bu firmalar römork dingiller ini köşebent veya U kapatma olarak yapıyorlar.bu firmaların ürünlerini almadan önce tekrar düşünmenizi ısrarla tavsiye ediyorum.

Aynı yorumu firma sahibine bende yaptım.itiraz etmedi hatta gülümseyip inşallah onların izindeyiz dedi.fuarda en sağlam römork bu marka ve Uzunköprü İsmail tutmaz olarak benim favorilerimden.FERMAK. VOLKAN.PALAZOĞLU. DURMAZ KARDEŞLER.bu firmalar römork dingiller ini köşebent veya U kapatma olarak yapıyorlar.bu firmaların ürünlerini almadan önce tekrar düşünmenizi ısrarla tavsiye ediyorum.
Bülent tarım ın römorku varmıydı Fuarı gezen arkadaşlardan biri 20 tonluğa 35 bin lira istiyorlar demişti.

Ben yazdim ama kimse ilgilenmedi :) gorusulur du aslinda yarin ben yine ugrayacagim varsa yarin gelecek gorusulur yalniz oruclu oldugum halde yanlislijla cay kahveden bahsetmisim yuregimden gecmis kusira bakmayin niyetliydim bugun ama orasi masallah kofteciler full du