tersakan yeşili

: tersakan yeşili

Güzel resimler Fendtler gerçekten güzeller ve benim hoşuma gidiyolar...Bide beni dikkatimi çeken bişi var bugune kadar gördüğüm fendtlerin hepsi 412 neden acaba herkes bu modeli seçiyor...

: : tersakan yeşili

özgür orhon link=topic=1133.msg9013#msg9013 date=1202850021' Alıntı:
gerçekten güzel traktör yalnız ben şu 34 plakaya alışamadım gitti aslında bu lastikler bir de sert oluyor ben sevmiyorum
lastik konusunda haklı olabilirsin arakadaşım.ancak 412 ön süspansiyona haiz tek traktörüdür ülkemizin.her türlü kullanımda kesinlikle hoplayıp zıplamaz.50 km lik hızda otomobil konforuyla sürebilirsin ve tarladada aynı konfor devam eder.disk harrow veya kobra çekerken rodeo beygiri gibi zıplamaz.marka olarak beğenmeyebilirsin ama tarım grubunda pahalı ve kaliteli bir lastiktir...

ARKADAŞLAR YORUMLAR İÇİN TŞKLER AMA BU YORUM YAPILACAK Bİ MOTOR DEĞİL ÇÜNKİ DÜNYA BİRİNCİ
HİÇBİYERİNDE HİÇBİR KUSUR YOKTUR TİP DESEN TİP VAR
MOTOR DESEN MOTOR VAR YAKIT DESEN ZATEN YAPTIĞI İŞ KADAR YAKMIYO KONFOR DESEN MERCEDESLERDE YOK!!!!!!!

farmphoto yazısından dolayı ikaz alabilirsin çok özen gösteriliyo bu konuya paintte kesebilirsin kenarları
traktör dedin mi böyle olacak işte herşyi tam
lastikler konusuna katılmıyorum bizim tanıdıklarda da var bundan çok menunlar gerçekten pahalı ve kaliteli bir lastik
zaten lastiklerde üretim tarihi öenmli asıl olarak üretim tarihine dikkat edilmeli lastik alırken