Tümosandan nefret ederim ama bunun iyi olduğunu düşünüyorum sizin fikirler nedir?

Cevap: Tümosandan nefret ederim ama bunun iyi olduğunu düşünüyorum sizin fikirler ned

96 model kullaniyorum sifir aldik 7 bin küsür saatte
Manevrasi cok guzel freenleri cok guzel
Hidroligi sıkıntı cikarir iyi bir usta ile cok güzel çalışır hidrolik anyan usta olmaz ise calismaz
Benimki dar lastik ara islerde kullaniyorum bu gun ot bictim bir kac gun bicerim yem karmaya kosuyorum böyle birde 90 ciftceker var

Cevap: Tümosandan nefret ederim ama bunun iyi olduğunu düşünüyorum sizin fikirler ned

96 model kullaniyorum sifir aldik 7 bin küsür saatte
Manevrasi cok guzel freenleri cok guzel
Hidroligi sıkıntı cikarir iyi bir usta ile cok güzel çalışır hidrolik anyan usta olmaz ise calismaz
Benimki dar lastik ara islerde kullaniyorum bu gun ot bictim bir kac gun bicerim yem karmaya kosuyorum böyle birde 90 ciftceker var

Bunlar birde çok arıza vermiyor sanırım değil mi?

Sade motor pek ariza yapcek yeri yok zaten hidrolik leri iyi bir usta olunca sorun olmaz
Tabi model eski 20 yastan fazla iyi bakmak gerek alirken
385f8e1542ba0791432b8b4223db176a.jpg

Birde anlik foto ot biciyorum su an

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca

Sade motor pek ariza yapcek yeri yok zaten hidrolik leri iyi bir usta olunca sorun olmaz
Tabi model eski 20 yastan fazla iyi bakmak gerek alirken
385f8e1542ba0791432b8b4223db176a.jpg

Birde anlik foto ot biciyorum su an

Allah kolaylık versin bu mübarek günde. Kazasız belasız.

• Beğen
Tepkiler: ismail_17