Merçimekte sondurum

c68d785cacec7ea32ddbdbf250463d5c.jpg
c68d785cacec7ea32ddbdbf250463d5c.jpg

Yeşil ithal 8 kilogram tohum attım mehmet bey artı ot ilacı uygulaması yaptım yanında hümikcan attım.maşallah güzel
Bilgiler icin teşekkürler Onur Talha bey . 90 yıllarda yeşil mercimeği cok ekerdik ,o zamanlar işci yolardı baya bi rezilli olsada nadas bırakılan yerlere ek gelir olurdu.
Bizim ektigimiz zamanlar denenmiş sonuc alınmış belli bir ot ilaçı yoktu ,sizin kullandığınız ot ilaçı adı ve kullanma oranı hakkındada bi zahmet bilgi verirmisiniz.

Kordiclofen 600 diye bir ilaç kullandım mehmet beyi başarılı oldu ilk çekindim kulanmaktan ama işçiylede ugraşmak istemedim 50 dekar yere 5 kilogram ilaç attım çok şükür iyi inşallah hasatta iyi olur yer konya

Bilgiler icin teşekkürler Onur Talha bey . 90 yıllarda yeşil mercimeği cok ekerdik ,o zamanlar işci yolardı baya bi rezilli olsada nadas bırakılan yerlere ek gelir olurdu.
Bizim ektigimiz zamanlar denenmiş sonuc alınmış belli bir ot ilaçı yoktu ,sizin kullandığınız ot ilaçı adı ve kullanma oranı hakkındada bi zahmet bilgi verirmisiniz.

Sa mehmet bey traktörümle minzer takılı iken kaza yaptım karşı tarafı benim sigorta karşılarmı acaba ?