[GoPro] ★★Deutz-Fahr Agrofarm 420 + bks 17 li tiller ★★[HD]

çekim mayısın ortasına aittir :)

[video=youtube;Ve186frTd8U]https://www.youtube.com/watch?v=Ve186frTd8U[/video]

İyi Seyirler...

Resimler ve ekler

• 2mb .jpg
    2mb .jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 208

Cevap: [GoPro] ★★Deutz-Fahr Agrofarm 420 + bks 17 li tiller ★★[HD]

Eline sağlık Görkem, bazen sen tiller çekerken hemen oracıkta gibi hissettim kendimi..
Teşekkürler İsmail Abi, teveccühünüz efendim :)
Gorkem sen bu işi astin artık.Birde senin artik deutzlarin birinde level atlama vaktin geldi sanki
sağol Abi, 1 de yetmez 2 tane hele şu 5p serisi gelsin ;)
Güzel paylaşım görkem kolay gelsin
Sağol Şadan Akam :)

• Beğen
Tepkiler: fm188

fazla söze gerek yok gene kalite kokuyor on numara
Teşekkürler :)
Maşallah görkem çekim süper tiller de iyi giriyor bu arada sakal yakışmış. [emoji4] [emoji6]
Sağol Gürcen :)
Kolay gelsin kardesim bu iş içine işleyen insan zor başka işten keyif alamaz ��
Teşekkür ederim doğru söyledin valla Abi topraktan aldığım zevki başka bişeyde alamıyorum :)

Kolay gelsin.Lüleburgaz tarım fuarında deutz standında sürekli senin paylaşımların gösteriliyor du.helal olsun sana.bence deutz firması senin tişörtünden tulumuna kadar bütün promosyonları göndermelı bu reklamın da bir bedeli mükafatı olmalı yani

Kolay gelsin Görkem tillerin merdanesi yok mu taksan iyi olur du hem Gönen'i vermezdi hemde tarlayı düzeltirdi...

Teşekkürler, merdane var böyle ilk nadastan sonraki işlemde sıkıntı yaşıyoruz tiller toprağı kabarttığı için arkaaki merdane biz farkında olmadan önüne toprak yığıveriyor. yüzeysel işleme yapılıyorsa merdane güzel, şuan tillerin arkasına tırmık yaptırmayı düşünüyorum
ekime kadar 6-7 işlem yapılır gönenler hiç sorun değil :)

Bu güzel ve kaliteli paylaşım için teşekkürler. Söylemeden edemeyeceğim kabin içindeki bim poşeti ve su dolu Coca-Cola şişesi videonun menşei ni belirtmek açısından güzel detaylar olmuş ☺Bu gibi paylaşımların devamını bekliyoruz eline sağlık

Kolay gelsin.Lüleburgaz tarım fuarında deutz standında sürekli senin paylaşımların gösteriliyor du.helal olsun sana.bence deutz firması senin tişörtünden tulumuna kadar bütün promosyonları göndermelı bu reklamın da bir bedeli mükafatı olmalı yani

Teşekkürler deutzun promosyonu küçük şeyler eskişehir bayiyle farklı promosyonun ötesinde bayağı bir kredim var diyebilirim
fuar konusuna gelince birkaç kişiden haber aldım ilk etapta şaşırdım sonrasındada sinir oldum en azından bir mesaj kadar uzaklarındayım izin alabilirlerdi izin de vermeyecek değilim, üzerimden prim yapılıyorsa bu dünyanın düğer tarafıda var unutmamak lazım...

• Beğen
Tepkiler: bilal tıraşçı

Bu güzel ve kaliteli paylaşım için teşekkürler. Söylemeden edemeyeceğim kabin içindeki bim poşeti ve su dolu Coca-Cola şişesi videonun menşei ni belirtmek açısından güzel detaylar olmuş ☺Bu gibi paylaşımların devamını bekliyoruz eline sağlık

hahahah teşekkürler :D :D Bim poşedim olmassa olmaz atıştırmalık poşedim :D

Güzel paylaşım Görkem tilleri nadas ikilemesi içinmi çektin yoksa ayçiçek yeri hazırlığı içinmi çektin.