Td serileri 2018 de değişecek diyorlar?

16.02.2010
769
500

Arkadaşar koc td serilerini 2018 de değişiklikler yapacak diyorlar ne tür degişiklikler olacak acaba bilgisi olan var mı

TD serisinin değişeceğini pek sanmıyorum. Hi-Lo ve CRD motor eklenirse üzerine en az 20-30 bin lira eklenmesi demektir. New Holland'ın geniş bir ürün yelpazesi var. T5 ve üstü seriler de sözü edilen özellikleri bulmak mümkün. TD serisinde bir değişikli olacaksa sadece kasa ve aksesuar ile sınırlı kalacaktır diye tahmin ediyorum.

Tamamen katılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: yusuf285s ve srtys
Valla bende olsam yenilik getirmem nasılsa ğeynir ekmek gibi satıyor. Adam yandan vites bide klimalı kabin olunca döküyor milyarları. Ne farkı var 80 66 dan.
80-66 dan farkı klima ve vitesin yanda olması. Aslında hata birazda bizde ucuz pahalı demeden gidip alıyoruz td serisi şuan hiç haketmediği rakamlara satılıyor.

Değişecek dedikleri kabin ve kaporta tasarımıdır. Onun haricinde 2002 yılında çıkanlaran turbo intercooller, Power shuttle gibi donanımlarından başka pek farkı yok gibi.

Gerçi bu standartta da traktör lazım çiftçimize. Daha üst düzey donanım isteyen çiftçiler için Türk traktör imalatı T5 yada TR6 serileri mevcut. TD bunların boş versiyonu olarak piyasaya sürülüyor.

Fiyatına göre iyi diyebilirim. Biz td110 bluemaster balon tekeri 107 bine aldık 2017 model. 2.el dede para ediyor yakıtı da fazla yakmiyor açıkçası 4 lü 14 ünlü otomatik pullukla 1.5 1.6 gibi yakıyor. Bayılma sorunu var çekişi 110 beygir gibi değil frenleri de hoş değil pek tutmuyor . Ufak güncellemeler ile düzgün bir hale gelir aslında ama o zaman da fiyat yükselir bir anlamı kalmaz. En iyoso boyle kalsın bence.

• Beğen
Tepkiler: ERKİLET HASAN

Fiyatına göre iyi diyebilirim. Biz td110 bluemaster balon tekeri 107 bine aldık 2017 model. 2.el dede para ediyor yakıtı da fazla yakmiyor açıkçası 4 lü 14 ünlü otomatik pullukla 1.5 1.6 gibi yakıyor. Bayılma sorunu var çekişi 110 beygir gibi değil frenleri de hoş değil pek tutmuyor . Ufak güncellemeler ile düzgün bir hale gelir aslında ama o zaman da fiyat yükselir bir anlamı kalmaz. En iyoso boyle kalsın bence.

Aynen traktör dediğin ucuz olamalı harman gelince çalıyor kışın yatıyor ne gerek var luks şeylere
Çamura girecek olduktan sonra

• Beğen
Tepkiler: ERKİLET HASAN
4/14pulluk bu traktore buyuk deyilmi kardes [emoji16] [emoji16] . Saka bi yana buyuk traktore kucuk pulluk takmayi nasil yapiyorsunuz. Traktor hem cok yakar hemde is uremez. Ben ankaraliyim burada 90 beygir traktore 5/14 pulluk takiyorlar. Bence ya pullugu degistirin yada traktoru.