6215R bize hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KAYBOLMA-MAYBOLMA YOK YIKILMADIK AYAKTAYIZ BENDE FAKE HESAP BİTMEZ BUNDAN AYRI HESAPLARIM DAHA VAR...

Hocam tebrik ederimde gercekten merak ediyorum , amac ne ?
Bu arada bana inanmayanlarin neden inanmadigini simdi anlayabiliyorum [emoji23][emoji23] demekki cok ufurukcu varmis . Baksana fake hesaplari bile var . Full donanimli .

İlk önce bu konuda yazdığı mesajların biçiminden, daha sonra eski konularından vs kendini belli ediyor zaten. Bende süphelendim ilanın sahibine ulastım, Hakan bey de sağolsun kırmadı beni müdahale etti konuya fazla uzamadan sonlandı bu yalan. Yıkılmadan devam arkadasım sırada 8R serisi bekliyoruz senden :)

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
İlk önce bu konuda yazdığı mesajların biçiminden, daha sonra eski konularından vs kendini belli ediyor zaten. Bende süphelendim ilanın sahibine ulastım, Hakan bey de sağolsun kırmadı beni müdahale etti konuya fazla uzamadan sonlandı bu yalan. Yıkılmadan devam arkadasım sırada 8R serisi bekliyoruz senden :)

Demek sen bozdun [emoji16][emoji16]. Bozsanda bi sıkıntı yok şu anda bundan hariç 3 hesabım var güzelde uyutuyorum sizi diğer 3ünü gayette güzel yiyorsunuz. Benden hariç böyle eğlenen en az 5 kişinin isminide veririm.!

• Beğen
Tepkiler: omerturkoglu
Demek sen bozdun [emoji16][emoji16]. Bozsanda bi sıkıntı yok şu anda bundan hariç 3 hesabım var güzelde uyutuyorum sizi diğer 3ünü gayette güzel yiyorsunuz. Benden hariç böyle eğlenen en az 5 kişinin isminide veririm.!

Sonra da adamim diye piyasa da mi geziyorsun ?

Yalan soylemekten haz duyman Allahim korusun kollasin .

Tebrik ediiyorum ustun yalancilik kabiliyetinizden dolayi .

Vay arkadaş dünya ne insanlara kalmış adam işi gücü bırakmış milletle eğlenmek yalan söylemek için 5 hesap açmış Allah ıslah etsin ne diyeyim be kardeşim. Eğer 6215R yi çok seviyorsanda Allah yakın zamanda nasip eder inşallahta milletle uğraşmayı bırakırsın

Senin gibileri cok gorduk sizin gibiler yuzunden herkezi birbirine dusuryosunuz ortaligi karistirip kenara cekilip izloyosunuz ne gerek var boyle seylere almadin bir seyi aldim gibi gosyerip milleti kandirmaya gecen bende birini yakaladim 300000 binlik traktoru 170 e aldim dedi sonra ortadan kayboldu oda senin ekipten yada sendin o kisi allah akil versin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...