***Boş Tarlalar Şirketlere***

Toprak var toprak var bırakılması zor veya terk edilesi
Yeni evlenenler terk ediyor koyu kirsali is icin gitmiyor benim cevremde büyük sehire çocuklara okul icin
Eslerin rahatlik talepleri dogal gazli ev camursuz yol gibi sebeplerde var kirsalda bulunmayan
Bazilari sehirden gidip geliyor kisala tarlasina topragina is olmayinca kisin sehirde duruyor
Bazilari sehirden geliyor cok merak ve hevesle hayvancilik veya tarim icin bilmiyor neyin ne olduğunu cok kisa sürede hevesi kaciyor yatirimina parasina vaktine yazik oluyor
Bos araziler varsa bos durmasin çalisilsin diyorum

• Beğen
Tepkiler: n_sayan
Bos tarlalar sozkonusu olduguna gore tarlayi bos birakma sorun hallolur.

Urun pahaliya maloluyor, satis fiyatlari dusuk dersen cozum var.

Kuru olan yere yilda sadece 1 sulama isteyen mal dik, JOJOBA, bakim yok, sulama yok, budama yok. 3-4 yil sonra para getiriyor. Bakim istemediginden arazinin basinda olamayan icin, suyu az olan icin, tarlam bos kalmasin kimse elkoymasin diyen icin uygun, Internette arayin bakin.

Toprak var toprak var bırakılması zor veya terk edilesi
Yeni evlenenler terk ediyor koyu kirsali is icin gitmiyor benim cevremde büyük sehire çocuklara okul icin
Eslerin rahatlik talepleri dogal gazli ev camursuz yol gibi sebeplerde var kirsalda bulunmayan
Bazilari sehirden gidip geliyor kisala tarlasina topragina is olmayinca kisin sehirde duruyor
Bazilari sehirden geliyor cok merak ve hevesle hayvancilik veya tarim icin bilmiyor neyin ne olduğunu cok kisa sürede hevesi kaciyor yatirimina parasina vaktine yazik oluyor
Bos araziler varsa bos durmasin çalisilsin diyorum

mükemmel özetlemişsin eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
şirketlerin kurulmasındaki amaç farklı bence hibelerde olduğu gibi tarımda da büyükler desteklenecek
bütün sektörde büyükler olsun mantığı var
ithal hayvanda bile alt limit var her işde birini diğerine mahkum etme var
sanayi odası ticaret odası meslek odaları kooperatifler meslek odaları ziraat odaları birlikler
34 yaşındayım hiç birinden bir fayda görmedim daha neyse konu dışına çıkmayım selamlar

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci19