Yeni tt4.75 powershuttle 20x20 şanzuman opsiyonu

5x4 vıtes olacaktır büyük ıhtımal
Eğerki td sanjımanı olmayan bı sanjımanla cıkarsa ve fiyatı uygun olursa td75 yerıne tercih edilir en büyük avantajı bana göre mısır pamuk arasına girebilecek mükemmel compact makine olur

5x4 vıtes olacaktır büyük ıhtımal
Eğerki td sanjımanı olmayan bı sanjımanla cıkarsa ve fiyatı uygun olursa td75 yerıne tercih edilir en büyük avantajı bana göre mısır pamuk arasına girebilecek mükemmel compact makine olur
Bende td75d almayı düşünüyorum ama bu tt4.75 kafamı kurcalamaya başladı daha kompakt ara işlerinde daha kullanışlı olabilir bide bu 20x20 şanzuman neyin nesidir vites seçenekleri hız aralıkları tarlaya girdiğinde motoru rahatlatacakmı bunlar soru işareti, artık sezon sonuna doğru fırsatı bulabilirsem deneyip görürüz inşallah

4x3x2 24 yapar yanlışın va.20x20 olması için 5 ana vites x2x2 olması lazım. Ha birde en güzeli ama Türk traktörün yapmasına ihtimal vermediğim 5x4 olabilir

JX Pro seriisi önceden 20x12 vites olarak üretiliyordu. TDD seriisi gibi 3 kademe 4 vites fakat ondan farkı yan tarafta bulunan kol vasıtasıyla 2 kademe sürüngen vitesi vardı. Tam olarak nasıl işledigini bilmiyorum ama TT4 ve JXC de de bu şekilde olacaktır yanlış bir durum değil...

JX Pro seriisi önceden 20x12 vites olarak üretiliyordu. TDD seriisi gibi 3 kademe 4 vites fakat ondan farkı yan tarafta bulunan kol vasıtasıyla 2 kademe sürüngen vitesi vardı. Tam olarak nasıl işledigini bilmiyorum ama TT4 ve JXC de de bu şekilde olacaktır yanlış bir durum değil...
Yani o ekstra 8 vites sürüngen gibi yavaş hızlarda olcak

Matematiksel olarak 20 vites olması için 5x2x2 veya 5x4 olması gerekiyor. 5 olmadan yapılamaz. albert Einstein in bile kemikleri sızlar